Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

• Index
  •  » Newsy - Bipasha
  •  » Bipasha Basu: "Wcześniejsze doświadczenia pozwoliły mi na zmianę."

#1 2012-09-11 22:25:10

PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Bipasha Basu: "Wcześniejsze doświadczenia pozwoliły mi na zmianę."

http://img831.imageshack.us/img831/9883/bollywoodactressbipasha.jpg
Bipasha Basu: "Wcześniejsze doświadczenia pozwoliły mi na zmianę."

Od modelki do supergwiazdy Bollywood - podróż Bipashy Basu nie obyła się jednak bez wzlotów i upadków. Aktorka dzięki wcześniejszemu doświadczeniu stała się dojrzalszą osobą.

”Dzisiaj jestem wyrafinowaną aktorką, sporo przeżyłam i dużo rzeczy doświadczyłam. Teraz wiem jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i nawet jeżeli kiedyś upadłam, podnosiłam się i powracałam. Miałam kryzys z zaufaniem innym ludziom, od dłuższego czasu przebywałam także z dala od rodziców i nie mogłam spłacić kredytu który mnie obciążał. " – powiedziała Bipsha w radiu Oye FM.

Trzydziestotrzyletnia aktorka zadebiutowała w Bollywood w 2001 roku filmem ”Ajnabee”.
Była wtedy w związku z Dino Moreo, z którym rozstała się w 2002 roku.  Potem wdała się w romans z Johnem Abrahamem podczas kręcenia filmu ”Raaz”, z którym spędziła osiem lat.

Zawodowo jej kariera znów nabrała tempa dzięki takim filmom jak: „No Entry”, „Dhoom” „Corporate” czy „ Bachna Ae Haseeno”. Jej najnowszy film ”Raaz 3” miał bardzo dobre otwarcie w kasie i Bipasha cieszy się z drogi jaką obrało jej życie.

” Od 1997 do 2012 żyłam pełną piersią, przenosiłam się z jednego pomieszczenia do drugiego, dzieląc je z przyjacielem. Potem kupiłam samochód, lecz nie wiedziałam jak prowadzić, a nie mogłam sobie pozwolić na kierowcę. W końcu moi przyjaciele uświadomili mi, że jest mi to niepotrzebne, a kupno samochodu okazało się niepotrzebne. Doświadczając niekiedy tylu okrutnych rzeczy, wreszcie czuję, że ruszyłam do przodu i stałam się dojrzalszą osobą." – powiedziała aktorka.

Na razie Bipasha czeka na rozpoczęcie zdjęć do drugiej części jej DVD o fitnessie, a na początku nowego roku zostanie wydany jej debiutancki międzynarodowy projekt ”Singularity”.

źródło
byPauliAnjaliFy
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez PauliAnjaliFy (2012-09-12 12:52:09)

"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

• Index
  •  » Newsy - Bipasha
  •  » Bipasha Basu: "Wcześniejsze doświadczenia pozwoliły mi na zmianę."
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS