Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic
Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3
  • Index
  •  » Newsy - Katrina
  •  » Katrina Kaif: „Niestety nie będziemy kręcić piosenki w Szwajcarii"

#1 2012-10-31 21:00:48

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Katrina Kaif: „Niestety nie będziemy kręcić piosenki w Szwajcarii"

Katrina Kaif: „Niestety nie będziemy kręcić piosenki tytułowej w Szwajcarii.”
http://img441.imageshack.us/img441/5217/moviecloudzcomhotkatrin.jpg
    Aktorka Katrina Kaif, która do tej pory nie mogła doczekać się kręcenia tytułowej piosenki filmu ”Jab Tak Hain Jaan” z SRK w Szwajcarii, jest przygnębiona odejściem Yasha Chopry,  czuje, że zostanie pozbawiona kultowych momentów głównej heroiny, stworzonych i wykorzystywanych w tak wielu filmach Mistrza.

Część z niedokończonego utworu miała zostać nakręcona w Szwajcarii, kraju, którego malownicze piękno zostało ukazane w wielu filmach Yasha Chopry.  Reżyser miał się udać do Szwajcarii w tym miesiącu, jednak na skutek  gorączki denga, przebywał w szpitalu od 13 października.
Zmarł 21 października.

Katrina miała mieć na sobie białe, szyfonowe sari zaprojektowane na potrzeby filmu przez Manisha Malhotrę.

”To smutne, że nie udało nam się jej [piosenki] nakręcić. Mieliśmy wybrane jedno z dwunastu zaprojektowanych sari.  Pamiętam go [przyp. tłum.Yasha Choprę] jak mówił, że w tym będę kręcić w Szwajcarii.”- powiedziała aktorka dziennikarzom, podczas konferencji prasowej „Jab Tak Hain Jaan”.

”Mieliśmy zaplanowane sekwencje dla tej piosenki, co i w jaki sposób nakręcić, z zimną wodą i tym wszystkim.  Przykro mi, że nie będę mogła wziąć w tym udziału.” – dodała.

SRK, który współpracował z Yashem Choprą przy takich filmach jak: „Daar”, „Dil To Pagal Hai”  czy „Veer-Zaara” mówi, że kręcenie tej piosenki bez Yashaji, nie mogłoby zgadzać się z Jego [przyp.tłum. Yashaji] własną wizją.

”Niewielka część piosenki miała zostać nakręcona w Szwajcarii, wszyscy bardzo tego chcieliśmy. Jednak nie mamy serca by móc to teraz uczynić. Dołożymy wszelkich starań, jeśli przyjdzie nam coś kręcić. Sądzę, jednak, że mamy wystarczająco dużo gotowego już materiału.”- powiedział Shahrukh.


”Jab Tak Hain Jaan” film w reżyserii Yasha Chopry, gdzie w głównych rolach występują: Sharukh Khan, Katrina Kaif i Anushka Sharma wchodzi do kin już 13 listopada.


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Katrina
  •  » Katrina Kaif: „Niestety nie będziemy kręcić piosenki w Szwajcarii"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
odpowiednia strona website transport samochodów z anglii najgorszy speedway manager przedszkole Piła ośrodki kolonijne nad morzem masaż relaksacyjny poznań