Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-02-14 20:51:13

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Salman nie wierzy w walentynki

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/dd/Salmanrampwalk.png/220px-Salmanrampwalk.png
Salman nie wierzy w walentynki



Salman Khan wypowiedział się ostatnio na temat walentynek. Twierdzi, że nie są one dla niego. Nie widzi w nich nic, co by go w nich przyciągało. Uważa, że jest to po prostu zwykły dzień.

“Ludzie powinni świętować każdy dzień jakby był szczególny. Walentynki stały się pojęciem komercyjnym. Uważam, że nie trzeba wcale wyróżniać danego dnia, ludzie codziennie powinni okazywać sobie miłość. Nie rozumiem tego święta. Kiedy ludzie są zakochani, nic innego się dla nich nie liczy. Gdy mają siebie to nie potrzebują nic więcej. Ten trend dawania róż, prezentów i wysyłania kartek to tylko marketingowa sztuczka. Gdyby tak te pieniądze przeznaczyć na cele charytatywne to byłoby świetnie.”

Choć może brzmi to bardzo dojrzale jak na Salmana, to trzeba przyznać, że aktor ostatnimi czasy bardzo się zmienił - wydoroślał. Przypominając sobie siebie jako nastolatka, powiedział:

"Kiedyś dawałem róże dziewczynom i chodziłem na randki". Jednak z biegiem lat, gwiazda przyznaje, że jego spojrzenie na romantyzm nieco się zmieniło.


Salman Khan o którym marzą miliony kobiet aktualnie jest singlem.




[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
by; Kessa.

Offline

#2 2013-02-14 21:45:23

shahrukh14

Wkręca się

Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 99

Re: Salman nie wierzy w walentynki

i bardzo dobrze, ze dorosleje, czekam na to kiedy dowiem sie, ze bierze slub i bedize ojcem !!

Offline

#3 2013-02-14 22:09:20

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Salman nie wierzy w walentynki

podpisuję się pod słowami Salmana obiema  rękami nie rozumiem i nie mogę pojąć co takiego ludzie widzą w walentynkach...
miłość powinna być celebrowana każdego dnia, a nie od święta..
życzę Salmanowi jak najlepiej niech odnajdzie swe szczęście ;]


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#4 2013-02-15 03:07:41

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Salman nie wierzy w walentynki

choć nie przepadam za nim musze go poprzeć nie wiem co można widzieć w walentynkach to bezsensowny chwyt marketingowy 14 lutego to zwykły dzień jak każdy inny

Offline

#5 2013-02-16 21:26:44

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Salman nie wierzy w walentynki

Ja również zgadzam się z Salmanem, w dniu 14 lutego nie ma nic szczególnego oprócz tego że zarobią kina, kwiaciarnie i pizzerie. I własnie po to powstało to święto - dla zarobku. Św. Walenty jest patronem ludzi którzy cierpią na ciężkie choroby  (zwłaszcza umysłowe, nerwowe i epilepsję), w związku z tym uważam że to trochę nie na miejscu robić z tego dnia święto zakochanych.

Ostatnio edytowany przez aishwarya_rai (2013-02-16 21:27:24)


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

#6 2013-02-16 22:31:33

 Kareenka12

Zaczyna się rozkręcać

44588667
Skąd: Kato.
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 970
Aktorka: Aish Pri Kajol Deepi
Aktor: Shahid SRK Abhi
Duet: Kajol & SRK

Re: Salman nie wierzy w walentynki

Popieram Salmana !
W 14 lutego nie ma nic szczególnego, jedynie to że wydaje się mnóstwo kasy na prezenty i 'romantyczne' wypady. Zresztą zauważyłam że już coraz więcej osób nie lubi tego święta może to i lepiej... może większość osób zacznie okazywać sobie miłość codziennie a nie tylko w walentynki


http://oi57.tinypic.com/f56kuw.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Franklin