Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-04-18 18:38:04

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Konkona Sen Sharma: „Kino hindi jest częścią mojej kariery."

Konkona Sen Sharma: „Kino hindi jest jedynie częścią mojej kariery.”
http://img805.imageshack.us/img805/459/konkonasensharmaatvedpr.jpg

Konkona Sen Sharma, laureatka National Award przyznaje, że nie chce pracować tylko w filmach hindi, ale również bengalskich czy angielskich.  Uważa, że gra w samych filmach hindi to nie wszystko.

Konkona zadebiutowała w 2000 roku w bengalskim filmie „Ek Je Aachhe Kanya”, w którym zagrała rolę negatywną. Następnie działałała w bengalskim filmie „Titli” w reżyserii  Rituparna Ghosha, naprzeciwko Mithuna Chakrabortego i swej matki aktorki i reżyserki Aparny Sen, która wyreżyserowała pierwszy angielski film, w którym wystąpiła Konkona, a mianowicie „Mr and Mrs Iyer”. Za tę rolę Konkona otrzymała National Award w kategorii Najlepsza aktorka. Następnie wystąpiła w dwóch innych angielskich filmach „Chai Pani Etc” i „ Amu”.


”Będę kontynuować pracę w tych trzech językach. Uważam, że to swego rodzaju błogosławieństwo mogąc być wielojęzyczną osobą, gdzie w dzisiejszych czasach większość osób zna – języki. Uważam, że filmy hindi to nie wszystko, ale jest to znaczna część indyjskiego przemysłu filmowego. Cieszę się, również że mogę być częścią przemysłu bengalskiego, gdyż znam ten język i naprawdę go kocham.” powiedziała aktorka podczas promocji filmu.
Konkona, która zadebiutowała w filmach hindi w 2005 roku w wielokrotnie nagradzany filmie „Page 3” powiedziała, że lubi pracować we wszystkich gatunkach.


”To nie tak, że lubię tylko realistyczne filmy. Lubię wszystkie rodzaje filmów. Lubię być częścią filmów, które maja dobrą historię i ciekawe postacie. Wybieram tylko te filmy, które do mnie przemawiają.” – powiedziała aktorka.
Znaczące kreacje aktorskie Konkony to w filmach hindi przede wszystkim: „Omkara”,” Life in a Metro”,” Wake Up Sid”,” 7 Khoon Maaf” i kilka innych.
Aktorka powraca po blisko dwóch latach w tajemniczej produkcji Vishala Bharadwaja i Ekty Kapoor „Ek Thi Daayan” mającego premierę jutro. W filmie występują również : Emraan Hashmi, Huma Qureshi i Kalki Koechlin. Horror- drama jest ekranizacją opowiadania ojca Konkony  Mukkula Sharmy.


”Film opiera się na opowiadaniu mojego ojca, które napisał w 1975 roku. Miało zaledwie trzy strony. To wspaniała i wyjątkowa praca mogąc wystąpić w filmie napisanym przez ojca. Scenariusz do filmu napisał on z Vishalem Bharawajem.”- powiedziała aktorka.
Konkona, która wyszyła za mąż w 2010 roku za Ranvira Shoreya, była z dala od filmów, opiekując się swym małym synkiem. ”Miałam malutkie dziecko, a opieka nad nim wymaga czasu. Potem zaczęłam pracować [w zeszłym roku]. Zrobiłam trzy bengalskie filmy i dwa hindi, które stopniowo będą miały swoja, premierę.”


Konkona powiedziała, że macierzyństwo nie zmieniło zbyt wiele w jej życiu: ”Byłam człowiekiem o określonym systemie wartości, sympatiach i antypatiach. Pod tym względem wiele się nie zmieniło. Jednak z pewnością stałam się bardziej cierpliwa/” – powiedziała, dodając , że godzenie życia zawodowego z rodzicielstwem jest trudnym zadaniem.
”To naprawdę trudne dla pracujących matek.  Ale samowystarczalność jest satysfakcjonująca i nie ma innego wyjścia.” Aktorka podziwia pracujące matki, godząc się na kompromis między zżyciem zawodowym , a rodzinnym.  ”Nauczyłam się doceniać pracujące matki, bo wiele milionów kobiet tak robi, w tym także moja pokojówkę, która nie dysponuje odpowiednimi środkami. Mój podziw w ich stronę naprawdę wzrósł.”- powiedziała Konkona.



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Luxusferienhaus mit Blick ins Grüne Проживание Кастро-Урдьялес Hotely South Lake Tahoe Hotele Schillig