Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-05-29 12:03:18

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika Padukone wybrała YJHD dla Ranbira!

Deepika Padukone wybrała YJHD dla Ranbira!



http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories/ranbir-deepika-350_032013104836.jpg



Można by się spodziewać, że ktoś pokroju Deepiki Padukone zapozna się najpierw ze scenariuszem filmu, przed decyzją zagra w nim. Okazuje się jednak, że aktorka wybrała 'Yeh Jawaani Hai Dewaani', nie czytając nawet scenariusza! Deepika Padukone ujawniła prawdziwy powód, dlaczego  podpisała ten film.

W rozmowie z jedną z gazet, powiedziała: "Kiedy zgodziłam się na udział w filmie, nie czytałam scenariusza, ale wierzyłam w Ayana i pracę z Ranbirem, to były powody, dla których powiedziałam tak dla filmu". Po raz pierwszy od czasu rozpadu ich związku, Ranbir Kapoor i Deepika Padukone zagrają romantyczną parę.

Jej wiara w reżysera sprawiła, że zgodziła zagrać w filmie, nie czytając nawet scenariusza. Mówiąc o parze z Ranbirem, powiedziała:

"Myślę, że dojrzeliśmy jako aktorzy i mamy teraz lepszą ekranową chemię."

O filmie, z kolei opowiadał Ranbir:

"W filmie nie odnoszą się w ogóle do mojego charakteru. Nie jestem zbyt ryzykowny i nie lubię podróżować." Film jest produkowany przez Karana Johar i ma trafi do kin 31 maja! Film opowiada o przyjaźni czterech osób. Poza Ranbirem Kapoor i Deepiką Padukone, w filmie zagra Aditya Roy Kapoor i Kalki Koechlin.

Mówiąc o doświadczeniach pracy z Adityą Roy Kapoor, Ranbir powiedział: "Aditya miał kilka wpadek względem mnie w ciągu pierwszych kilku dni, a potem to ja prześladowałem jego...robiliśmy różne rzeczy, mieliśmy kilka potknięć między sobą, mam nadzieję, że widzowie zobaczą tą zabawę na ekranie."

Mamy nadzieję, na to samo! Dzięki obsadzie, ten film wzbudził wiele nadziei. Ciekawe, czy są w stanie dobrze wywiązać się z tego ?


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Grodzisk Wielkopolski szambo Hotell Haines City Κρατήσεις δωματίων Vabriga berlin-hotel