Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-06-08 18:44:35

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Sonakshi i Arjun Kapoor w remake'u filmu telugu ?

Sonakshi i Arjun Kapoor w remake'u filmu telugu ?



http://www.topnews.in/files/Sonakshi-Sinha_6.jpg



Kariera Sonakshi Sinha w Bollywood nabiera tempa po tym jak zadebiutowała z jednym z największych aktorów Salmanem Khan, teraz aktorka jest na liście chyba każdego znanego producenta filmowego.

Sonakshi zagrała też z takimi aktorami jak Akshay Kumar i Ajay Devgn, a teraz czeka na premierę swojego nowego filmu 'Lootera' gdzie po raz pierwszy zagra u boku Ranveera Singha. Chemia między Sonakshi i Ranveerem jak do tej pory wydaje się być pozytywnie odebrana przez publiczność, a trailer pokazuje, że film zapowiada się bardzo obiecująco w box-office.

O nadchodzący filmie Sonakshi - 'Once Upon A Time In Mumbaai Again' z Akshayem Kumar i Imranem Khan jest dość głośno w B-Town a najnowsze doniesienia, sugerują że Sonakshi przyjęła kolejną rolę. Aktorka ma podobno zagrać po raz pierwszy z Arjunem Kapoor w remake'u filmu telugu 'Okkadu'. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w 2014 roku. Aktorka mówi: "To (praca z młodymi aktorami) nie było świadomym posunięciem. Jako początkująca, miałam okazję pracować z największymi gwiazdami i po prostu to wykorzystałam. Wtedy mówiłam, że będzie czas, kiedy będę pracować też z innymi i teraz właśnie nadszedł ten czas".

Widać, że aktorka jest bardzo dojrzała i skoncentrowana co do podejmowania kolejnych filmów.  Ma ogromny potencjał, aby stać się jedną z wiodących aktorek w Bollywood, a my mamy nadzieję, że jej filmy będą bawić widzów.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba Zawiercie GrĂźner https://www.hotelstayfinder.com/