Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-06-27 22:43:47

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Kareena: "Zawsze chciałam pracować w filmie Prakash'a Jha."

Kareena Kapoor Khan: "Zawsze chciałam pracować w filmie Prakash'a Jha."
http://img203.imageshack.us/img203/5130/i8pm.jpg

Londyn: Po niezwykle energetycznych występach Kareeny w filmach ostatniej dekady, aktoraka przyznaje, że nadszedł czas w pełni oddać się w ręce reżysera i podążać za jego wskazówkami.

Trzydziestodwuletnia aktorka była obecna na światowej premierze trailera filmu "Satyagraha", gdzie gra dążącą do wyznaczonego sobie celu dziennikarkę. Reżyserm filmu jest Prakash Jha, który uczestniczył w konferencji w Londynie poprzez video czat.

"Znamy wiele popularnych kobiet dziennikarek jak na przykład Barkhę Dutt czy Christiane Amanpour. Ich osobowości mają wpływ na wszystkich, bardzo się cieszę, że mam okazję grać dziennikarkę w filmie."

"Ostatecznie jednak jestem aktorką swego reżysera, tak naprawdę nie wierzę w przygotowanie. Starałam się uzyskać na ekranie to czegokolwiek oczekiwał ode mnie Prakashji. Zawsze chciałam zagrać w jego filmie."
- powiedziała Kareena.

W filmie występują również: Ajay Devgn, Amitabh Bachchan i Manoj Bajpai. "Satyagraha" skupia się na niedawnych masowych ruchach społecznych na całym świecie, kwestionujących obecny stan, a żądających i tworzących zmiany.

Devgn, który jest obecnie na wakacjach w Londynie powiedział, że film jest naprawdę wciągający i angażujący publikę: "Wszystko wskazuje na to, że jeśli chcesz coś zmienić musisz konsekwentnie do tego dążyć. Jednak zasadniczo jest to film rozrywkowy. Widzowie nie chcą się kształcić poprzez filmy, chcą się bawić."

"A Prakash Jha jest filmowcem, który doskonale równoważy rozrywkę w filmie, z tym co chce powiedzieć w tym samym czasie."- dodał aktor.Film trafi do kin 23 sierpnia, a tutaj wyżej wspominany trailer:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://budowainfo.pl http://www.dgm-trans.pl