Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-08-12 19:57:47

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Praca z Sonakshi była inspirująca dla Imrana

Praca z Sonakshi była inspirująca dla Imrana



http://www.pinkvilla.com/files/imagecache/NewsPreview/77_41.jpg



Aktor Imran Khan jest pod wrażeniem zarówno filmu "Once Upon Ay Time In Mumbai Dobaara!" jak i profesjonalnego podejścia Sonakshi Sinha do swojej pracy i jej dokładności. Mówi, że to inspirujące do pracy z takimi ludźmi.

"Po raz pierwszy pracowałem z Sonakshi, i jestem zadowolony z pracy z nią. Ona jest bardzo profesjonalną i punktualną aktorką. Każdego dnia była na planie przed czasem", powiedział dziennikarzom Imran.

"Ona zna swoje sceny i dialogi od podszewki. Więc, kiedy pracujesz z takimi ludźmi, to czujesz się dobrze i to jest bardzo inspirujące", dodał.

Nawet aktor Dayanand Shetty, który gra popularną postać Daya w serialu, jest pod wrażeniem aktorki.

"Właśnie dowiedziałem się, że Sonakshi będzie tutaj (na planie "CID") o 11:00. Dlatego że jest punktualna, nie wiem, jak ją wezwano dopiero około 12:30", powiedział.

"Once Upon Ay Time In Mumbai Dobaara!" w reżyserii Milan Luthria i wyprodukowany przez Ekta Kapoor to sequel przeboju z 2010 roku pt: "Once Upon A Time In Mumbaai". W filmie zagra również Akshay Kumar.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl