Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-08-18 16:53:57

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika: 'Jestem wojowniczką, łatwo się nie poddaję'

http://4.bp.blogspot.com/_Q4kXLMJIBBY/SwttI1VTCJI/AAAAAAAAF2g/ePSeWUK9n6c/s400/deepika-padukone-verve-02.jpg

Deepika: 'Jestem wojowniczką, łatwo się nie poddaję'



Odkąd zachwyciła swoim występem w 'Yeh Jawaani Hai Deewani' i 'Chennai Express', Deepika Padukone jeszcze bardziej wspięła się na wyżyny sukcesu. Aktorkę jednak nawet to nie jest w stanie powstrzymać i jak sama mówi, nigdy się nie poddaje i nadal ma zamiar ciężko pracować.

"Cóż wzloty i upadki są częścią twojej kariery, wszystko zależy od tego jak to wszystko przyjmiesz. Możesz być przybity negatywnymi opiniami bądź możesz wszystkie te uwagi odebrać w pozytywny sposób i uczyć się na swoich błędach", mówi Deepika w wywiadzie.

"Może dlatego, że jestem sportową duszą, nie poddaję się łatwo. Jestem wojownikiem", dodaje córka byłego mistrza w badmintonie Prakasha Padukone.

Po tym jak krytykowano ją za to, że jest zbyt 'sztywna', 27-letnia aktorka w swoich dwóch ostatnich filmach udowodniła, że dojrzała jako aktorka, nagle okazało się, że ma potencjał, aby robić coś więcej niż tylko wyglądać czarująco na ekranie.

"To miłe uczucie usłyszeć lub przeczytać te wszystkie rzeczy. Pracuję naprawdę ciężko. Wiem, że mocno forsowałam siebie i poświęciłam dużo czasu, zarówno osobistego jak i rodzinnego. W końcu, osiągnęłam taki wynik, z którego jestem zadowolona. Ale myślę, że sukces jest względny. Jeśli ludzie mówią, że to mój rok, to zależy to tylko od moich filmów", powiedziała.

"Muszę skupić całą swoją energię na moich kolejnych filmach i mam nadzieję, że będą jeszcze lepsze. Nie będzie łatwo temu wszystkiemu sprostać. Chcę odnosić sukces z każdym filmem i tym samym zwiększać swoje doświadczenie", dodaje aktorka, która poznała smak porażki z takimi filmami jak Karthik Calling Karthik, Lafangey Parindey i Break Ke Baad.

Karierę rozpoczęła współpracując z Farah Khan w filmie 'Om Shanti Om', a później pracowała z takimi reżyserami jak Imtiaz Ali, Ashutosh Gowariker, Prakash Jha, Ayan Mukerji i z Rohit Shetty przy 'Chennai Express'.

Deepika czuje, że Shetty, który może szczycić się sukcesem swojego filmu 'Chennai Express', który w krótkim czasie zarobił już Rs. 100 crore pochodzi z innej szkoły filmowania.

"On ma własną szkołę i styl. To jednak całkiem nowy styl dla mnie. Jego sposób na zdjęcia i reżyserowanie gry aktorów jest naprawdę różny. On ma wszystko zaplanowane. Może dlatego, że to komedia, nie było miejsca na improwizację", powiedziała aktorka.

Jednak aktorka musiała trochę improwizować w ramach ustalonego wyglądu jako przekonująca tamilska dziewczyna. Jej starania jak się okazuje odniosły sukces.

Deepika wierzy w odrabianie powierzonego jej zadania i spędza mnóstwo czasu na przygotowaniach do ról.

"Przygotowanie z pewnością jest ważne, ale to zależy od rodzaju ról jakie odgrywam. Całkowicie utożsamiałam się z moim charakterem w Yeh Jawaani Hai Deewani. Byłam sobą i właściwie nie musiałam przygotować się do tej roli", powiedziała Deepika.

"Moja postać w Cocktail różniła się nieco od mojej osobowości. Homi Adajania wziął mnie do Londynu, pokazał mi jak tam dziewczyny się ubierają i zachowują. Nigdy wcześniej nie widziałam tego typu stylu życia. Do Chennai Express, też poznałam kilku ludzi i nauczyłam się ich akcentu",dodała Deepika.

źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-08-20 18:04:28

 Priya_88

Zakręcony

42932824
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 1248
Aktorka: RaniMadhuriKajolDeepikaAishAnu
Aktor: SRK <3 /Amitabh, Ranbir
Duet: SRK&Rani, SRKajol, Deep&Ranbir

Re: Deepika: 'Jestem wojowniczką, łatwo się nie poddaję'

Racja ten rok należy do Deepiki w YJHD pokazała jak świetnie umie grać przy tym zdobyła moje serce, również w CE pokazała po raz drugi, że jest świetną aktorką. Ja nawet pamiętam co niektórzy mówili, że sztucznie gra, jest sztywna, lecz jak sama powiedziała udowodniła nam, że jest prawdziwą aktorką, która nigdy się nie poddaje. Świetny wywiad


https://38.media.tumblr.com/cf7bf813f591611e2f3f12cf22ce9f88/tumblr_ntlfwryjKN1s88ak5o7_250.gif

Offline

#3 2013-08-20 20:09:18

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Deepika: 'Jestem wojowniczką, łatwo się nie poddaję'

Z całą pewnością Deepika wiele zyskała przez swą ciężką pracę, sądzę, że najlepsze role dopiero przed nią ..
Trzymam kciuki


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Alloggio PerĂš Hoteles Bytom HĂŠbergement Cuenca