Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu

#1 2013-08-11 00:16:34

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu

http://img28.imageshack.us/img28/1377/vsmd.jpg

Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu



Model, aktor i producent w jednym - John Abraham, mówi, że reżyser Shoojit Sircar, opowiedział mu o scenariuszu "Madras Cafe" już przed siedmioma laty, ale wtedy nie mogli rozpocząć jego produkcji."Historia z Shoojit'em, zaczęła się siedem lat temu, przyszedł do mnie ze scenariuszem do "Madras Cafe". To było bliskie jego sercu i przez siedem lat rozmawialiśmy o produkcji tego filmu, a w  między czasie powstał "Vicky Donor"", powiedział John reporterom.

Aktor był w mieście, promując zdubbingowaną, tamilską wersję "Madras Cafe", która zostanie wypuszczona na ekrany kin równocześnie z wersją hindi, 23 Sierpnia.

"Po naszym ostatnim, wspólnym filmie, zdecydowaliśmy się wrócić do tego, od czego zaczęliśmy. To była historia "Madras Cafe", powiedział.

John, który był chwalony przez krytyków za połączenie sztuki i rozrywki w "Vicky Donor", mówi o własnych powodach, do tworzenia filmów komercjalno-rozrywkowych."Wierzymy, że "MC" jest filmem artystycznym. Jesteśmy tu, aby tworzyć filmy komercyjne. Gdy mówię 'komercyjne', mam na myśli filmy, które  przynoszą zyski. Nie jesteśmy tu tylko, aby tworzyć filmy artystyczne, ale także te rozrywkowe", powiedział.

"Większość młodych ludzi, nie ma pojęcia co stało się we wczesnych latach 80. i 90. Nasza historia jest obsadzona w tamtym okresie i mamy nadzieję, ze nasz film wywrze wrażenie na młodych widzach, ponieważ 80 procent dochodów z kin, pochodzi właśnie od nich", dodał.

"Madras Cafe", reżyserowany przez Shoojita Sircara, był w dużej części kręcony w Cochin i częściowo na Sri Lance, w Londynie, Malezji i Tajlandii.

Zapytany o zmuszenie do zakazania, do którego dążyli tamilscy aktywiści, John powiedział: "Chcemy zorganizować specjalny pokaz dla tych, którzy są przeciw filmowi. Wierzę, że ci, którzy zobaczą film, nie znajdą niczego, czego trzeba było by zakazywać. Wszystko co pragnę powiedzieć to to, że film nie "trzyma "żadnej ze stron"*

W Filmie ważne role odgrywają także: Nargis Fakhri, Prosenjit Chatterje i Rashi Khanna.


*Aktywiści utryzmują, że "Madras Cafe" pokazuje Tygrysy Wyzwolenia Tamilskiego Ilamu w złym świetle. Więcej na ten temat znajdziesz tu!

źródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Chunni (2013-08-11 01:38:23)

Offline

#2 2013-08-13 17:54:54

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu

Szykuje się nam bardzo dobry film, jednak nie wiem czy zobaczę tę produkcję, bo niezbyt lubię sprawy polityczne, ale jeśli już oglądam taki film to dla idola. Jednak z drugiej strony historia filmu rozgrywa się podczas autentycznych wydarzeń więc warto coś takiego obejrzeć, aby mieć rozeznanie.

Ps. Tłumaczenie bardzo dobre, nie trzeba było wiele poprawiać.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#3 2013-08-13 18:14:42

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu

Ja bardzo lubię filmy na faktach i chociaż sama historia ma być fikcją, to tłem wydarzeń jest wojna domowa na Sri Lance, a więc coś co się zdarzyło. Polityki ani spraw z tym związanych nie lubię, ale trailer "Madras Cafe" bardzo przypadł mi do gustu, więc na 100% prędzej czy później go obejrzę.

Offline

#4 2013-08-14 13:29:13

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu

Zapowiada się fajny film, Więc obejrzę.
Jasiu tutaj gra,więc to będzie kolejny powód by go obejrzeć.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#5 2013-08-14 16:49:27

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu

Tak się wtrącę: John, już raczej "wyrósł" z ksywki Jasia. Tzn, można nazywać każdego jak się chce, to tylko moja opinia. Bo 40 letni facet to raczej nie Jaś, no i Jasiem był jak jeszcze był "pierdółką" i grał w filmach typu "Podrywacze" (o ile to grą można było nazwać, bo na początku był "niewyrobiony" ale trening czyni mistrza. ). Przynajmniej dla mnie nie jest, teraz darzę Go zbyt wielkim szacunkiem (hm... dziwnie to brzmi, ale każdy kto ma swojego idola wie co mam na myśli. Myślę, że "jestem z niego dumna" brzmiało by gorzej, co?). To takie moje zdanie, nie chcę nikogo urazić (i nie mówię to do nikogo konkretnego, bo często i w różnych miejscach, tzn. nie tylko na forum widziałam taką formę. U mnie po prostu jest i będzie Johnem. )

Offline

#6 2013-08-19 14:57:57

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu

Chunni napisał:

Tak się wtrącę: John, już raczej "wyrósł" z ksywki Jasia. Tzn, można nazywać każdego jak się chce, to tylko moja opinia. Bo 40 letni facet to raczej nie Jaś, no i Jasiem był jak jeszcze był "pierdółką" i grał w filmach typu "Podrywacze" (o ile to grą można było nazwać, bo na początku był "niewyrobiony" ale trening czyni mistrza. ). Przynajmniej dla mnie nie jest, teraz darzę Go zbyt wielkim szacunkiem (hm... dziwnie to brzmi, ale każdy kto ma swojego idola wie co mam na myśli. Myślę, że "jestem z niego dumna" brzmiało by gorzej, co?). To takie moje zdanie, nie chcę nikogo urazić (i nie mówię to do nikogo konkretnego, bo często i w różnych miejscach, tzn. nie tylko na forum widziałam taką formę. U mnie po prostu jest i będzie Johnem. )

Ja piszę o Nim Jasiu z sympatii i będę tak pisała. A też darzę Go szacunkiem

Offline

#7 2013-08-19 16:52:19

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu

Oczywiście, nie zabraniam tak pisać, tylko napisałam co myślę, że jakoś mi to tak do Niego już nie pasuje.

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shoojit opowiedział mi o 'Madras Cafe' 7 lat temu
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://http://wozkiwandalex.pl Sublime villa jaune https://www.hotelstayfinder.com/ Diamond Star Guest House hotels-world.pl