Dobry dyskutant
Om Puri w filmie Stevena Spielberga
Znany aktor Om Puri wystąpi w Hollywood. Film nosi tytuł „The Hundred Foot Journey”. Film jest adaptacją książki o tym samym tytule napisanej przez Richarda C. Morais i jest produkowany przez Stevena Spielberga i Oprah Winfrey.
Om w filmie wcieli się w rolę muzułmańskiego szefa kuchni Papa, właściciela indyjskiej restauracji w małym francuskim miasteczku.
W filmie występują także Helen Miller jako Pani Mallory wraz z Manish Dayal.
Aktor rozpocznie zdjęcia do „The Hundred Foot Journey” pod koniec sierpnia.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Offline
Stały bywalec
Ostatnio da się zauważyć, iż niektóre gwiazdy Bolly przenikają powoli do Hollywood, próbują swoich sił na Zachodzie.
Offline
Wkręca się
Ostatnio? Om Puri grywa w hollywoodzkich filmach od 20 lat.
Offline
Bollymaniak
Jestem ciekawa tego filmu.Bardzo lubię filmy tego reżysera są bardzo dobre Jeśli chodzi o aktorów indyjskich, którzy grają w produkcjach hollywood'zkich to ostatnio widziałam Irafan'a w "Niesamowity Spiderman"
Offline
Bollyamator
Ja ostatnio widziałem Amitabha Bachchana w Wielkim Gatsbym
Offline
Stały bywalec
Miałam na myśli nie tylko jego, ale ogólną tendencję w ostatnich latach np. Anupam Kher, Priyanka podkłada głos w amerykańskiej animacji. itd.
Offline
Wkręca się
I jesteś pewna, że takich tendencji wcześniej nie było? Czy po prostu o nich nie wiesz? Odnoszę wrażenie, że dla niektórych istnieją tylko rzeczy, które dzieją się obecnie (w ostatnich latach) i gotowi są na tej podstawie uważać to czy tamto za nowe zjawiska, podczas gdy w szerszej perspektywie niekoniecznie tak jest.
Offline
Zakręcony
mariola ja też czasem odnoszę takie wrażenie ale rozumiem.
My żyjemy teraz i teraz się interesujemy bollywood więc wcześniej tego nie zauważaliśmy a teraz wszystko widzmy co Indi dotyczy więc wydaje nam się iż skoro wcześniej to nie było takie widoczne to tego nie było albo było mniej.
Om Puri jest bardzo dobrym aktorem więc na pewno dobrze się spisze.
Osobiścię jednak najbardziej lubię Ifrana Khanan oglądac w zachodnich produkcjach .
Offline
Zaczyna się rozkręcać
Mi również Ifran przypadł do gustu jeżeli chodzi o filmy zachodnie. Jednak myślę że Om Puri też świetnie się spisze. Z miłą chęcią zobaczę go gdzie indziej niż bolly
Offline