Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-09-06 20:31:15

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka Chopra: 'Jestem bardzo krytyczna wobec siebie'

Priyanka Chopra: 'Jestem bardzo krytyczna wobec siebie'



http://images.mid-day.com/2009/sep/Priyanka-Chopra01.jpg



Aktorka-piosenkarka Priyanka Chopra, która zagrała w takich hitach filmowych jak "Fashion" czy "Barfi" i współpracowała z międzynarodowymi piosenkarzami Will.iam i Pitbull, mówi, że konkuruje tylko z samą sobą. I przyznaje, że jest krytyczna wobec siebie.

Priyanka powiedziała również, że nie przeszkadza jej to, co jej rówieśnicy robią w showbiznesie.

"Jestem bardzo krytyczna wobec siebie. Każdy mówi, że 'konkurujesz sama z sobą' i naprawdę to robię. Można nazwać to jako mój egoizm, ale nie jestem w ogóle zainteresowana życiem innych. Niezależnie od tego co robią lub czego nie robią moi rówieśnicy, nie wpłynęło to na moją karierę", powiedziała Priyanka.

Jak na razie, aktorka jest zadowolona z rozwoju jej kariery.

"Jestem szczęśliwa, że zawsze mogłam zrobić kawał dobrej pracy. Mam na swoim koncie dobre filmy i nie ma to nic wspólnego z tym, co ktoś inny robił, czy nie... Zawsze próbuję wcisnąć się jak mogę. Myślę, że jestem bardzo trudną konkurencją dla siebie", mówi Priyanka.

Po imponującym debiucie w "The Hero: Love Story Of A Spy" w 2003 roku, była Miss Świata dalej robić wiele udanych filmów. Pokazała swoje umiejętności aktorskie grając zmartwioną modelkę w "Fashion", zadziorną kobietę marathi w "Kaminey", zabójczynię w "7 Khoon Maaf" oraz dziewczynę z autyzmem w "Barfi".

Jej ostatni film "Zanjeer" został wydany w piątek. A teraz szykuje się do roli boksera w filmie biograficznym na podstawie biografii olimpijskiej medalistki Mary Kom.

"Wykonałam świetną pracę w" Barfi!. Myślę, jak to będzie w 'Mary Kom'. Tak więc konkuruje sama ze sobą", powiedziała.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Sublime villa jaune Hôtels RÊpublique tchèque hotels-world.pl