Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Salman
  •  » Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'

#1 2013-09-12 16:04:23

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'

Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'



http://timesofindia.indiatimes.com/photo/17679722.cms



Niedawno widzieliśmy ich w przyjaznym uścisku podczas iftaar party, ale Salman Khan jest nieco bojowo nastawiony, jeśli chodzi o ich rywalizację w box office i jak sam twierdzi prześcignie Shah Rukh Khana ze swoim następnym filmem. Salman przyznał, że film z udziałem SRK - 'Chennai Express' pobił wszelkie, możliwe rekordy kasowe ustalając wynik Rs. 225,67 crore, ale on nie jest tym zbytnio zaniepokojony.

"Przytuliłem Shah Rukha w czasie Ramadanu, ponieważ był to dla nas pobożny miesiąc i nie tylko ja byłem tym, który powinien kierować takie gesty w stronę znajomych, ale wszyscy powinni to zrobić. To jest zwykły ludzki odruch."

"Nie jestem wrogo nastawiony do niego i wiem, że jego film złamał wszystkie moje rekordy. Jeśli mam z tym jakiś problem, wówczas chcę pokonać osobę poprzez swoją pracę. Moja kolejne wydanie będzie odpowiedzią na wszystkie nowe rekordy, które miały dotąd miejsce w kasie, czy to Aamira 'Dhoom 3' lub nowy film Ranbira", powiedział Salman podczas konferencji prasowej nowego sezonu Bigg Boss 7.

Salman powraca jako gospodarz reality show na kanale Colors już po raz czwarty, a kiedy zapytany o to, czy zaprosiłby swojego przyjaciela z filmu 'Karan Arjun' był jak najbardziej za.

"Zaproszę Shah Rukha do mojego show. Jeśli chce przyjść i promować swój film, on jest jak najbardziej mile widziany", powiedział.

Zapytany, czy chciałby zrobić show podobne do Satyamev Jayate Aamira, Salman zażartował: "Jestem otwarty na wszystko. Jeśli Aamir nie chciałby dalej go prowadzić, wtedy mógłbym się przyłączyć do show. Nie tylko Satyamev Jayate, ale gdyby na przykład zaufany przyjaciel Bachchan uważał, że jest za stary na prowadzenie Kaun Banega Crorepati to też mogę to zrobić."

Aktor, który był w dobrym nastroju podczas konferencji prasowej powiedział, że jedyne pytanie, które go denerwuje, dotyczy ślubu.

"Nic nie dzieje się bez woli Boga. Kiedy spotkam odpowiednią dziewczynę na pewno wezmę ślub. Ludzie, którzy zadają mi takie pytania, uważam, że są po prostu głupi", powiedział.

źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-09-12 18:47:12

shahrukh14

Wkręca się

Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 99

Re: Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'

Bardzo mi się podoba jego wypowiedź. Widać, że zakonczyli topor wojenny i to jest dobre, bo przeciez tyle czasu minelo.
I fajnie ujął to , ze bedzie rywalizowal z Srk, Aamirem czy Ranbirem ale tylko pod wzgledem pracy a nie osobistym... to nalezy podkreslic, bo inni moga to zle zinterpretowac

Offline

#3 2013-09-12 18:58:39

 Priya_88

Zakręcony

42932824
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 1248
Aktorka: RaniMadhuriKajolDeepikaAishAnu
Aktor: SRK <3 /Amitabh, Ranbir
Duet: SRK&Rani, SRKajol, Deep&Ranbir

Re: Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'

Przepraszam, ale hahahahahahahaahahaha Salman ma pobić film z SRK? hahahahahahahahahha jego nie doczekanie XD


https://38.media.tumblr.com/cf7bf813f591611e2f3f12cf22ce9f88/tumblr_ntlfwryjKN1s88ak5o7_250.gif

Offline

#4 2013-09-12 19:40:02

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'

W ostatnich latach to filmy z Salmanem otwierają ranking Box office i zarabiają fortunę, więc wszystko jest możliwe.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#5 2013-09-12 19:56:55

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'

Zgadza się, filmy Salmana sporo zarobiły w box office, więc i teraz może być podobnie, ale z drugiej strony będzie bardzo ciężko. 'Chennai Express' przebił niemal wszystko.

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Salman
  •  » Salman Khan: 'Będę bił rekord Shah Rukh Khana z moim kolejnym filmem'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Germania Alloggio Gabon