Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-09-16 10:06:36

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Preity Zinta: "Abbas Tyrewala kłamie"

http://imageshack.us/a/img163/2228/be4d.jpg

Preity Zinta: "Abbas Tyrewala kłamie"



Wydaje się, że scenarzysta Abbas Tyrewala postanowił wziąć na przeciwnika, kogoś, kto przyjmie zarzuty bez najmniejszego sprzeciwu.

Preity Zinta, która została oskarżona o niepłacenie składek dla Tyrewala za pracę jaką wykonał w jej nieudanej produkcji 'Ishkq in Paris', nie tylko zaprzecza, że winna jest mu jakichkolwiek pieniędzy, ale także zarzuca mu brak wykonania wymaganej pracy.

Aktorka jest zajęta kręceniem zdjęć w Udaipur z Sunnym Deol do filmu Bhaiyyaji. Preity, uważa że jest całkowicie uczciwa w  kontaktach zawodowych, a na ostatnie doniesienia zareagowała, mówiąc: "On (Abbas Tyrewala) kłamie. Złożył czek, z którego mógł skorzystać tylko wtedy, kiedy wykonał prace wymagane do naszego filmu. Tego nie zrobił. Więc nie jestem mu winna żadnych pieniędzy."

Preity stwierdza dalej, że Tyrewala nie posiada żadnego pisemnego dokumentu dotyczącego jego umowy z jej domem produkcyjnym. "On nie podpisał żadnych dokumentów, nie wykonał pracy dla nas i jeszcze wziął od nas czek, którego nie powinien. Jeśli nie ma żadnych dowodów ani żadnego papierka, potwierdzającego, że podjął się pracy dla nas, więc to jeszcze on powinien zostać wezwany do jakichkolwiek płatności."

Preity twierdzi dalej, że przestała płacić Tyrewali, ponieważ on nie wykonał pracy, do jakiej został zatrudniony. "Tak, zatrzymaliśmy jego wypłaty, bo niczego mu nie zawdzięczam. Teraz twierdzi, że czek nie może być zrealizowany".

W prywatnym dochodzeniu aktorka sprawdziła, że każda osoba, która pracowała nad 'Ishkq in Paris' otrzymała wynagrodzenie.

Preity, mówi: "Tak, zapłaciliśmy każdemu. Jeśli należało się to też jemu, takie wynagrodzenie otrzymał. Nie mogę i nie zapłacę komuś za pracę, której nie zrobił. On nadużył mojego zaufania i dobrej woli i wziął ode mnie czek, który miał być wykorzystany tylko wtedy, gdyby pracował dla nas."

Preity mówi też, że Tyrewala jest winny złamania obietnicy. "Nie zarejestrowałam przypadku kradzieży, gdyż nie chciałam go zawstydzić. Ale teraz sprawa jest w sądzie i wszystko wychodzi na jaw. Nie chcę być szantażowana tylko dlatego, że jestem znaną twarzą i mam słynne nazwisko."

Preity ma dowód na rzekomo fałszywe roszczenia pieniężne Tyrewali. "Zgłosiliśmy nasz dowód do sądu. Podejmiemy teraz odpowiednie działania przeciwko niemu, także jeśli chodzi o tę całą tę sprawę z oddaniem do sądu i udaniem się do mediów dla rozgłosu. Nie jestem głupia, aby podjąć ryzyko wystawiania czeków na stosunkowo skromną sumę pieniędzy, który jeszcze nie może zostać zrealizowany."


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com hotelstayfinder Blue Bay HĂŠbergement PĂŞra