Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-09-19 16:32:42

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Aamir Khan: 'Nie jestem zainteresowany biciem rekordów'

http://www.bollywood.com/files/images/aamirkhannice1.nodedisplay.jpg

Aamir Khan: 'Nie jestem zainteresowany biciem rekordów'Bollywoodzki aktor-reżyser Aamir Khan, który zagra jedną z głównych ról, w jednym najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - Dhoom 3, mówi, że nie myśli o tym, ile rekordów będzie w stanie pobić.

Reagując na ostatnie doniesienia, jakoby twierdził, że Dhoom 3 przewyższy wynikami film Shah Rukh Khana - Chennai Express, Aamir powiedział w oświadczeniu: "Nie jestem zainteresowany biciem rekordów. Jestem artystą, i to, co pozwala mi się wspiąć na szczyt to możliwość zabawiania mojej publiczność, podarowania im odrobiny przyjemności i spełniania ich oczekiwań."

Ostatni film Aamira, Talaash, w którym aktor został doceniony za rolę, nie mógł zbytnio pochwalić się osiągnięciami w kasie. Aktor uważa jednak, że ​​wyzwanie nie polega na gromadzeniu liczb w kasie, tylko na pozyskiwaniu pochlebstw u publiczności.

"Chcę zdobyć miłość i uznanie u mojej publiczności. To jest to, czego pragnę. Lubię stawiać sobie wyzwania i wykonywać pracę, której jeszcze nie zrobiłem. Chciałabym zaskoczyć swoją publiczność. To są rzeczy, które mnie interesują", powiedział aktor, którego będzie można zobaczyć w negatywnej roli w Dhoom 3.

Aamir właśnie wrócił do Mumbaju po miesięcznym programie szkolenia w Australii, dokąd udał się, aby poznać szczególną formę tańca. W Dhoom 3, który jest już trzecią odsłoną serii wyprodukowanej przez Yasha Raj Films, występują także Abhishek Bachchan, Uday Chopra i Katrina Kaif. Film zostanie wydany 20 grudnia.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
laweta łódź geotekstile vilnius http://www.tullet.pl