Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Vidya
  •  » Vidya Balan: „Krągłości są piękne, zapytajcie tylko mężczyzn.”

#1 2012-09-15 14:56:08

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Vidya Balan: „Krągłości są piękne, zapytajcie tylko mężczyzn.”

Vidya Balan: „Krągłości są piękne, zapytajcie tylko mężczyzn.”

http://imageshack.us/a/img89/3685/vidyabalanfilmfarephoton.jpg



    Pomimo krążących spekulacji o rychłym ślubie Vidyi Balan , aktorka przyznaje, że nie śpieszy jej się by zostać mężatką:
”Na razie nigdzie się nie wybieram. Gdy małżeństwo będzie miało miejsce, a w najbliższym czasie go nie planuję, z pewnością poinformuję o tym świat.” – powiedziała Vidya z figlarnym uśmiechem na twarzy.

” Chcę mieć czas dla siebie, dlatego też, nie opanował mnie szał podpisywania scenariuszy po sukcesie „The Dirty Picture”. Jeszcze zanim powstał film, wolałam robić jeden film na raz. „Ghanchakkar” jest projektem , nad którym obecnie pracuję. Współpracuję z moim wcześniejszym reżyserem Rajem Kumarem Guptą (reżyser „No One Killed Jessica”) i z moim    co-star  z „TDP” Emraanem Hashmi. Zrealizowaliśmy już dość sporą część filmu.  W przyszłym roku będę częścią filmu „Shaadi Ke Side Effects”. To na razie wszystko czym się obecnie zajmuję.” – odpowiedziała aktorka pytana o swe filmowe projekty i ich realizacje.

”Wybieram role, które sprawiają, że mogę być inną osobą i kiedy je znajdę będąc w pełni przekonaną do nich, po prostu je wykonuję. Istnieją naprawdę świetne role, które trafiając do mnie sprawiają, że czuję się błogosławiona, staram się wtedy zagrać jak najlepiej. Obecnie przemysł filmowy jest jak puszka Pandory… nie wiesz co może się stać. Ale to jest pokrzepiające, by zobaczyć jak wiele dobrych ról zostało napisanych dla kobiet – jako bohaterek przewodnich. Zaczęło się to jakiś czas temu, lecz dziś jest wyraźnie widoczne. To jest bardzo dobre, niezwykli ludzie tworzący niesamowite scenariusze.” – dodaje Vidya, która była ostatnio niedaleko Varanasi w celach społecznych.

Jednakże pomimo wielu zmian, wiele jeszcze pozostało do zrobienia, chociażby zarobki:
”Pozostającą różnicą między mężczyznami, a kobietami w przemyśle są z pewnością zarobki. Kobiety nadal są niedoceniane w przeciwieństwie do swych kolegów, mam jednak nadzieję, że kiedyś się to zmieni.”

Mówiąc o tendencjach rozmiaru zero w przemyśle, aktorka nie podejmuje tematu.  Tym bardziej będąc swego czasu wyróżnioną za swą piękną, kobiecą sylwetkę. Więc co aktorka ma do powiedzenia wobec niedawnego komentarza Kareeny Kapoor, iż tłuszczyk nie jest sexy? ”Krągłości są piękne, zapytajcie tylko mężczyzn. Indyjskie kobiety mają ten rodzaj twarzy i pewną strukturę ciała,  co sprawia, że jesteśmy zmysłowe. Obnoszę się ze swoim ciałem i figurą. Dlaczego by nie?” – pyta aktorka.

Dodatkowe kilogramy zdobyte na potrzeby „The Dirty Picture” nie są już widoczne, aktorka przyznaje, ze nie musiała wiele robić by je zrzucić :
”Ponieważ nie mogłam jej powstrzymać w pierwszej kolejności, nie odeszła także w trakcie promocji filmu. Kilka kilogramów, które pozostały odejdą pod zrobieniu kilku filmów. Nie myślę już więcej o wadze, bo jest tego nie warta.” – powiedziała z uśmiechem.

Spełniając się jako kobieta, aktorka była niesamowicie podekscytowana zakupami  Banarasi sari w mieście:

” Uwielbiam Banarasi sari (przyp.tłum. czyli takie jakie często nosi Vidya), zrobię zakupy dla mojej mamy, siostry i oczywiście dla siebie. Chciałabym też spróbować Banarasi paan, gdyż słyszałam, że jest bardzo dobre.” – dodała aktorka.



źródło
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2013-10-15 15:02:27

iskierka876

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-10-15
Posty: 1

Re: Vidya Balan: „Krągłości są piękne, zapytajcie tylko mężczyzn.”

krągłości krągłościami ale jak są za duże to też nie dobrze

Offline

#3 2013-10-15 16:40:38

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Vidya Balan: „Krągłości są piękne, zapytajcie tylko mężczyzn.”

"zapytajcie tylko mężczyzn" i tutaj każdy Pan jak i każda Pani będzie miał inne zdanie na ten temat! Jestem krągłości nie lubi, inny uwielbia a dla jeszcze innego czym więcej ciałka tym lepiej. Tyle zdań ile ludzi na świecie, że tak powiem!

Offline

#4 2013-10-15 19:38:20

 Samantha

Robi postęp

Zarejestrowany: 2013-08-16
Posty: 338
Opis: But you never gonna get it

Re: Vidya Balan: „Krągłości są piękne, zapytajcie tylko mężczyzn.”

Jaki spam... Ten od iskierki.


http://38.media.tumblr.com/88119c32c8e4d53b409b4a679a30202e/tumblr_mjk9lboZJp1rugkpho6_500.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Vidya
  •  » Vidya Balan: „Krągłości są piękne, zapytajcie tylko mężczyzn.”
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky PyĹĄely https://www.hotelstayfinder.com 酒店 俄罗斯