Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-10-31 20:07:51

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Aamir Khan jest najlepszym kumplem Aaradhyi Bachchan

Aamir Khan jest najlepszym kumplem Aaradhyi BachchanAbhishek Bachchan powiedział, że podczas zdjęć do "Dhoom 3" w Chicago, jego córka Aaradhya Bachchan, która skończy 2 latka 20 listopada ma dobrego przyjaciela w osobie Aamira Khan. Dodał też, że Aaradhya naprawdę bardzo lubi Aamira i spędziła z nim cały wieczór.

Aby spędzać czas z mężem Abhishekiem, Aishwarya i Aaradhya udały się do Chicago na początku tego roku. Podczas długiego  harmonogramu w Chicago, Aamirowi towarzyszyła żona Kiran Rao i syn Azad. Aaradhya i Azad świetnie się bawili razem.

"Kiedy kręciliśmy 'Dhoom 3', pamiętam, że Aaradhya przyszła na plan i Aamir spędził z nią cały wieczór. Ona bardzo go lubi. Polubiła go, a nawet się z nim zaprzyjaźniła", powiedział Abhishek.

"Dhoom 3" w reżyserii Vijay Krishna Acharya i w produkcji Adityi Chopra pod bannerem Yash Raj Film jest już trzecią odsłoną serii "Dhoom". Abhishek Bachchan i Uday Chopra ponownie wcielą się kolejno w inspektora Ali Jay i jego asystenta. Aamir Khan zagra rolę inteligentnego złodzieja, a Katrina Kaif, jego partnerkę w zbrodni. Film "Dhoom" został wydany w 2004 roku, rolę złoczyńcy zagrał John Abraham. "Dhoom 2" został wydany w 2006 roku, negatywna rola przypadła Hrithikowi Roshan.

"Dhoom 3" ukaże się zarówno w formacie 2D jak i IMAX. Jest to pierwszy film Bollywood, który będą odtworzony w tym formacie. O budżecie w wysokości Rs.150 crores, "Dhoom 3" trafi do kin 20 grudnia.


http://static.indianexpress.com/t-images/T_Id_434979_aaradhya-abhishek.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.dubletzaprawy.pl