Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-11-16 15:27:00

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

'Nie mam w planach ślubu', mówi Katrina

http://oi42.tinypic.com/14btduw.jpg

'Nie mam w planach ślubu', mówi Katrina



Katrina Kaif jest zmęczona ciągłymi odpowiedziami na pytania o małżeństwo jednak po raz kolejny, będzie musiała się z nimi zmierzyć, zwłaszcza teraz w związku ze zbliżającą się premierą "Dhoom 3", media z pewnością wykorzystają szansę na zadanie kilku pytań aktorce o jej życie osobiste. Katrina potwierdziła jednak, że nie ma konkretnych planów co do ślubu, i jak sama mówi, jest wolna dopóki nie wyjdzie za mąż.

"Jestem wolna, do czasu aż wyjdę za mąż. Zdanie to było przeze mnie wypowiedziane, a teraz każdy go używa. Powinnam mieć prawa autorskie do niego. Ponadto, nie mam jeszcze żadnych planów małżeńskich", powiedziała Katrina Kaif.

Katrina Kaif powiedziała też, że ​​nie przeszkadza jej odpowiadanie na pytania dotyczące życia osobistego, ponieważ życie gwiazd jest otwarte dla wszystkich. "Może tak być, bo każdy jest wolny lub żonaty. Nie przeszkadzają mi ludzie biegający za mną. Gwiazdy są otwarte na takie rzeczy", dodała.

Kiedy została poproszona o dokonanie wyboru między jej byłym chłopakiem Salmanem Khan a obecnym Ranbirem Kapoor, powiedziała: "Chcę mieć długie i spokojne życie."

Katrina Kaif na początku swojej kariery spotykała się z Salmanem, ale zostawiła go dla Ranbira. Para przechodzą dość intensywny czas i nie są gotowi do przyznania się publicznie do swojego związku. Ich love-story rozpoczęło się na planie "Ajab Prem Ki Ghazab Kahini" i od tego czasu są razem.

Katrina jest także wyborem rodziców Ranbira, Neetu i Rishiego Kapoor. Bardzo często, aktorka spędza czas z Ranbirem w jego mieszkaniu z dala od wścibskich mediów.

Mówi się również, że para przeniesie swój związek na wyższy poziom i wezmą ślub, ale Kat i Ranbir zaprzeczyli wszelkim pogłoskom na ten temat.

Katrina Kaif ma mocno napięty harmonogram. Będziemy mogli ją zobaczyć w "Dhoom 3" i "Bang Bang".


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Kalyves Hotele Niemcy Apartament Perłowy Accommodatie AlcĂĄcer do Sal