Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-11-29 15:50:55

 Kajol Devgn 38

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 88
Punkty: 235
Opis: Dnie miesiące wieki też ..<3
Aktorka: Kajol
Aktor: shahrukh Khan
Duet: Kajol shahrukh Khan

Lubię sposób w jaki żyję!! mówi Kajol

Jak donoszą źródła Ajay Devgan ruszy w marcu z magazynem, nad pracą, którego będzie pomagała mu żona. Miejmy nadzieję, że nowe przedsięwzięcie Devganów nie skończy się tak, że jedyną osobą udzielającą wywiadów będzie Kajol.

Fragment wywiadu
Swoim wyglądem i urokiem. może sprawiać wrażenie dziewczyny z sąsiedztwa. Jednak wewnątrz tętni osobowością, radosnym i niezwykle dojrzałym podejściem do życia - Manoj Khatri (Inspirational True Stories).

Rozmawiając z Manojem Khatri, Kajol dzieli się swoim punktem widzenia bycia kobietą i dobrym człowiekiem, podczas rozmowy o tak głębokich sprawach jak wewnętrzne piękno.

Dla większości kobiet Kajol jest uosobieniem kobiety idealnej. Jest udaną aktorką, producentką, ubóstwiającą, swoją pociechę, matką, idealną córką, kochającą żoną, siostrą i serdeczną przyjaciółką. Łatwo sobie z tym radzi. Ma ogromne poczucie humoru i oczywiście żyje pełnią życia.

Jak postrzegasz siebie?
Moje postrzeganie siebie codziennie ulega zmianie. Są dni kiedy cieszę się, jestem energiczna, pewna siebie i bywają takie, w których nie jestem. W końcu każdego dnia starasz się być tym kim chcesz. I sądzę, że każdy do tego dąży. Nikt nie jest całkowicie wyważony, szczęśliwy czy smutny. Myślę, że rzeczywiście z trudem przychodzi nam każdego dnia być ludzkim jak to tylko możliwe.

Czym jest dla ciebie zdrowie?
Dla mnie, mentalne zdrowie i spokój psychiczny jest ważniejszy od zdrowia fizycznego. Jeżeli akceptujesz samego siebie i czujesz się z tym dobrze, pozostaniesz w formie. Jakikolwiek nie jesteś: gruby – chudy, wysoki – niski, ciemny czy jasny – na koniec dnia nie ma to większego znaczenia, jeżeli tylko akceptujesz siebie. Ważne jest co masz w środku. Wypełnia nas energia, która mieści się poza wszystkimi definicjami. Jest czymś nienamacalnym i trudno ją opisać. Tak długo jak wiemy, że ta część nas jest zdrowa, jesteśmy zdrowi. To jest to w co wierzę, że jest prawdziwym zdrowiem. Kajol ma racie zdrowie jest najważniejsze


http://lh6.ggpht.com/-maFGQUZePTo/Un5deVq6u-I/AAAAAAAAQhg/TAEfTekjaRo/s640/pretty-kajol-devgan-hello-magazine-november-2013-issue-pic-saree.jpg


http://37.media.tumblr.com/f73e286945a679f4a25c7f67985c9585/tumblr_n3md74dFQd1t4rawbo10_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl