Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Deepika
  •  » Deepika Padukone: „Nie wyobrażałam sobie, że Ram Leela zrobi karierę'

#1 2013-12-13 19:11:03

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Deepika Padukone: „Nie wyobrażałam sobie, że Ram Leela zrobi karierę'

Deepika Padukone: „Nie wyobrażałam sobie, że Ram Leela zrobi tak zawrotną karierę”




Deepika Padukone jest obecnie na szczycie swojej kariery. Jej ostatni film Goliyon Ki Rasleela – Ram-Leela, okazał się sukcesem kasowym, a ona sama za swoją rolę otrzymała wiele pochwał.

Co czuje Deepika widząc, że jej film radzi sobie tak dobrze? Deepika odpowiada że takiego sukcesu sobie nie wyobrażała.

Aktorka mówi: ”Jestem zachwycona widząc jak zawrotną karierę zrobił ten film. Mimo, że z całego serca wierzyłam w Ram Leela, nie wiedziałam jak zostanie przyjęty”.

Deepika wyznaje ponadto, że po premierze jej telefon nie przestawał dzwonić. Wszyscy gratulowali jej tak wspaniałego występu. Aktorka przyznaje się również do łez, które wywołał film.

”Bardzo emocjonalnie do tego podeszłam, sukces wywołał również łzy, ale nie potrafię wyjaśnić dlaczego tak zareagowałm".

Kolejne filmy, w których zobaczymy Deepikę to: Finding Fanny Fernandez i Happy New Year. Wystąpi również naprzeciwko Ranbira Kapoor w Window Seat.






http://hindi.way2movies.com/wp-content/uploads/2013/11/Deepika-Padukone-ram-leela.jpg








[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Deepika
  •  » Deepika Padukone: „Nie wyobrażałam sobie, że Ram Leela zrobi karierę'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl