Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » John planuje film o wyścigach motorowych

#1 2013-12-27 19:10:02

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

John planuje film o wyścigach motorowych

http://odishatoday.com/img/news/john_abraham_bike_case_318_011_f_1331300830.jpg

John planuje film o wyścigach motorowych



Mumbai: aktor i producent John Abraham, znany z miłości do maszyn, planuje film o wyścigach motocyklowych.

Aktor, który w Bollywood stworzył kompletnie nowy styl poprzez jego wyczyny na motorze w filmie Dhoom, zamieścił ogłoszenie na Twitterze.

"Potrzebujemy poważnego filmu o wyścigach motorowych... Planuje jeden! Potrzebuje opinii",  napisał.

41-latek doznał niewielkich obrażeń w wypadku motocyklowym w 2006 r.




źródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


tekst, a także więcej Znajduje się także na tej stronie

Offline

#2 2013-12-27 19:21:40

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

Ja jestem za. Podoba mi się ten pomysł.

Offline

#3 2013-12-27 20:34:27

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

Ja mam nadzieję, że to nie tylko przechwałki i że film, który powstanie będzie bardzo dobry. Ciekawa jestem czy nakręci ten film w 2014 r. bo ma duuuuuuuuuuuuużo w planach, Jeden film z Shoojitem, jeden z Nishikantem, wcześniej John planował coś o piłce nożnej (hm... Ale to chyba ten film z Shoojitem własnie. ), i kiedyś wspominał coś o filmie na temat boksu. Pewnie na początku 2014 zacznie się promocja "Banana" (o tym filmie prawie nic nie wiem, ale już jest ukończony. ). Nie zapominajmy też, że "Welcome Back" jest niegotowy no i że jeszcze w planach jest sequel Dostany, chyba o niczym nie zapomniałam, chociaż to całkiem możliwe . Zapracowany człowiek...

W sumie ja najbardziej się będę cieszyć jak najpierw powstanie Dostana 2, a resztę mogą kręcić później. Jestem bardzo ciekawa co twórcy wymyślą.

Offline

#4 2013-12-27 21:09:22

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

Chunni, tak się zaczęłam zastanawiać i sprawdzać po portalach, więc tak:
"Dhan Dhana Dhan Goal" - o piłce nożnej z 2007 roku (zrealizowane) - więc nie wiem, czy może chce kolejny o piłce, czy o ten chodzi?

Wstrzymane:
"Is Pyaar Ko Kya Naam Doon" - Akanksha Malhotra (siostra Siddhartha z "SOTY") i Om Puri jeszcze w obsadzie (według filmwebu rok 2011)
"Hook Ya Crook" - z Genelią (na filmwebie 2010)
"Kamagata Maru" - w reżyserii Deepy Mehty (pani od żywiołów), a dodatkowo w obsadzie: Seema Biswas, Amitabh Bachchan (na filmwebie w obsadzie Akshay Kumar i film ma rok 2014?)
"Happy Birthday" - z Aishwaryą (!) i Pareshem, produkcja Rohan Sippy, a reżyserią miałby się zająć Sriram Raghavan
"Jaane Kya Tune Kahi" - z Genelią i Imranem w reżyserii Abbasa Tyrewala

"Tworzą się":
"Dostana 2" - podobnież wrzesień / październik zacznie się promocja, a premiera w grudniu (?)
"Welcome Back" - premiera przewidziana na marzec 2014.
"Banana" - połowa (?) 2014.

Dobra, kurcze, gubię się. Połowa nie ma tytułów, więc trudno cokolwiek usystematyzować i dodać do filmografii Johna na fw.


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

#5 2013-12-27 21:32:11

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

Sensi, nie o DDDG, chodzi, o nowy przeczytałam jeszcze raz, więc pewnie film, o którym wspominał w wywiadzie dla Masala to właśnie ten (John mówił o filmie w reżyserii Shoojita, nie wspominał o jaki film chodzi). Ja śledzę na bieżąco wszystkie plotki, wywiady artykuły o Johnie, więc to co jest w planach/w trakcie realizacji zebrałam w całość. Kto wie jaki film ma wyreżyserować  Nishikant, może właśnie ten o motorach?

Zapomniałam wyżej o "Hamara Bajaj" (pod innym tytułem, bo o to była sprawa w sądzie).

Tu jest o tym filmie o piłce.

Offline

#6 2013-12-27 22:57:56

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

John lubi motory, parę razy widziałam jego zdjęcia z promocji motocyklów Yamaha. Jeśli się tym interesuje, ma czas i pieniądze to nie widzę problemu.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#7 2013-12-27 23:12:27

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

Tak, motory, sport ogólnie...

A z motocyklów to oprócz Yamaha promował Aprila czy jakoś tak, ale ja się nie znam więc nie wiem które lepsze haha. Wiem, że posiada kilka motorów w swojej kolekcji...Motory to lubię jedynieoglądać w filmach w scenach pościgowych. Tak czy siak  bardziej czekam na Dostanę 2, chociaż nie podoba mi się, że Kaśka jest w obsadzie...

Ostatnio edytowany przez Chunni (2013-12-27 23:13:34)

Offline

#8 2013-12-28 11:40:32

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

Chunni, ale "Hamara Bajaj" to chyba tylko jako producent?
Na punkcie Johna to Ty jesteś psychofanką i szczerze Cię podziwiam. Gdyby było można Twój blog poszedłby do stron o Johnie na filmweb, ale blogów nie dajemy. ;/ Głupie regulaminy.
Wniosek: niech John nam wszystko powie! Dokładnie. Kto, jaki film reżyseruje i na jaki rok jest przewidziana premiera.


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

#9 2013-12-28 12:05:44

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

Chunni napisał:

Tak, motory, sport ogólnie...

A z motocyklów to oprócz Yamaha promował Aprila czy jakoś tak, ale ja się nie znam więc nie wiem które lepsze haha. Wiem, że posiada kilka motorów w swojej kolekcji...Motory to lubię jedynieoglądać w filmach w scenach pościgowych. Tak czy siak  bardziej czekam na Dostanę 2, chociaż nie podoba mi się, że Kaśka jest w obsadzie...

To kolekcjoner jak się patrzy. Motory kojarzą mi się ściśle z gatunkiem sensacyjnym filmu. Nie wiem czy obejrzę, chyba, że będzie bardzo, bardzo dobry. Z drugiej strony Dhoom oglądałam, ale to bardziej dlatego, żeby zobaczyć wszystkie części filmu.

Też czekam na Dostanę 2


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#10 2013-12-28 12:06:17

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: John planuje film o wyścigach motorowych

Tak, ale ja liczę te jako producent i te jako aktor. Wszystkie.Nie wiem jak dokładnie wygląda praca producenta, ale wydaje mi się, że to nie zobowiązuje go tylko do płacenia, ale i do wizyt na planie (a nawet jeśli nie zobowiązuje to ja bym była ciekawa filmu za który płacę i wybrała bym się na plan sama z siebie. ).

Oj psychofanką bez przesady. Nie pisze listów, i (już) nie piszczę na jego widok bez koszulki. Cóź jak byłam młodsza nie myślałam, że mógłby... Być moim ojcem... No, a przynajmniej wujkiem :> Przypuszczalnie wiem tyle samo o Johnie co każda fanka SRK czy Aamira, a że śledzę wpisy w necie to i wiem co się dzieje i co mniej więcej planuje (właśnie te wszystkie beztytułowe o boksie, piłce nożnej czy motorach... Tu nie wiadomo nic oprócz tematyki i oprócz tego, że Shoojit wyreżyseruje ten o piłce, póki co beztytułowy i bezdatowy, jak zresztą pozostałe ). Aaa...I w ogóle nowym faktem dla mnie są te filmy które podałaś:

"Is Pyaar Ko Kya Naam Doon" - Akanksha Malhotra (siostra Siddhartha z "SOTY") i Om Puri jeszcze w obsadzie (według filmwebu rok 2011)
"Hook Ya Crook" - z Genelią (na filmwebie 2010)
"Kamagata Maru" - w reżyserii Deepy Mehty (pani od żywiołów), a dodatkowo w obsadzie: Seema Biswas, Amitabh Bachchan (na filmwebie w obsadzie Akshay Kumar i film ma rok 2014?)
"Happy Birthday" - z Aishwaryą (!) i Pareshem, produkcja Rohan Sippy, a reżyserią miałby się zająć Sriram Raghavan
"Jaane Kya Tune Kahi" - z Genelią i Imranem w reżyserii Abbasa Tyrewala

Może dlatego, że nie ma ich podanych na wikipedii, a ja miałam jeden rok gdzie w ogóle odpuściłam z bollywood (brak czasu, chęci i wszystkiego, no ok... Może w tym okresie obejrzałam z 3 filmy, a wcześniej oglądałam co najmniej jeden tygodniowo, zresztą nadal tak jest :>) i to właśnie był rok 2011 (mówię o dwóch pierwszych filmach), więc z tamtego roku wszystkie ploty mnie omijały.

Szczególnie była bym ciekawa tego:"Kamagata Maru", filmy Deepy lubię, no i Big B w obsadzie.

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » John planuje film o wyścigach motorowych
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Grodzisk Wielkopolski szambo przegrywanie kaset vhs w polsce UbytovĂĄnĂ­ San Felice del Benaco BudyĹĄĂ­n