Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Arjun Kapoor doznał obrażeń podczas zdjęć do 'Gunday'

#1 2014-01-26 22:21:18

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Arjun Kapoor doznał obrażeń podczas zdjęć do 'Gunday'

Arjun Kapoor doznał obrażeń podczas zdjęć do 'Gunday'



To już kolejny aktor, który doznaje obrażeń podczas kręcenie zdjęć akcji do filmu. Tym razem chodzi o Arjuna Kapoor. Podczas zdjęć do swojego następnego filmu 'Gunday', aktor poczuł lekki ból w okolicy szyi, ale początkowo zignorował go. Okazało się, że jest on związany z wypadnięciem dysku szyjnego (z tego samego powodu, Shah Rukh Khan musiał poddać się operacji).

Jednak tuż po wypadku, Arjun natychmiast rozpoczął zdjęcia do 'Fidning Fanny Fernandes' w Goa. "Jego postać w filmie jest garbata, a to pogarszało jeszcze bardziej jego stan. Kiedy zdiagnozowano problem, od razu poddał się fizjoterapii", mówi bliskie źródło.

Arjun jest tak zajęty, że nie mógł wziąć dłuższego urlopu. Więc zgodnie z harmonogramem, najpierw pojawił się w programie Karana Johar i pomimo bólu uczestniczył również podczas uwolnienia muzyki do 'Gunday'. "Było tak źle, że nie mogłem nawet stać prawidłowo. Cierpię również z powodu zawrotów głowy", mówił Arjun. Aktor, który miał też rozpocząć swój film 'Tevar', wyprodukowany przez swojego ojca Boneya Kapoor, był zmuszony nieco opóźnić zdjęcia. "Poprosiłem tatę, abym mógł rozpocząć zdjęcia do filmu 15 dni później, a on to zrozumiał. Dał mi czas do odzyskania zdrowia i jak tylko poczuję się w 100% na siłach, rozpocznę pracę", mówi Arjun.

Ze względu na zabiegi fizjoterapeutyczne, Arjun musiał zrezygnować z siłowni. "Moi lekarze poprosili mnie do zaprzestania pracy na siłowni i przybrałem około 5 kg. Ale w ciągu ostatnich kilku dni już powoli zacząłem ćwiczyć i straciłem około 4 kg", mówi Arjun.



http://www.bollywood.com/sites/default/files/arjunkapoorfeatured_1.jpg?1390747378



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-01-27 01:29:16

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Arjun Kapoor doznał obrażeń podczas zdjęć do 'Gunday'

Dobrze,że wszystko dobrze.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#3 2014-01-27 16:33:43

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Arjun Kapoor doznał obrażeń podczas zdjęć do 'Gunday'

Co z tymi aktorami ;p Dobrze, że wszystko skończyło się tak jak się skończyło i obyło się bez większych obrażeń.

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Arjun Kapoor doznał obrażeń podczas zdjęć do 'Gunday'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ Hotels GjirokastĂŤr Hotels Deutschland