Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-02-09 22:13:48

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Vidya: ''Bobby Jasoos' to nie tylko film detektywistyczny'

Vidya: ''Bobby Jasoos' to nie tylko film detektywistyczny'



Vidya Balan nie jest zaniepokojona ilością filmów detektywistycznych wprowadzonych obecnie, takich jak "Jagga Jasoos" i "Byomkesh Bakshi". Aktorka mówi, że jej film "Bobby Jasoos" ma coś więcej do zaoferowania.

Vidya mówi, że nie patrzy na inne filmy, jak na konkurencję.

"To film o kobiecie-detektywie, ale to nie jest tylko film detektywistyczny, to pewna ludzka historia. Nie myślę o tym, jak będziemy się różnić, bo po prostu nie myślę o innych filmach. Jestem pewna, że każdy film będzie wyjątkowy", powiedziała aktorka podczas promocji swojego nadchodzącego filmu "Shaadi Ke Side Effects", w stacji radiowej.

"Z niecierpliwością czekam na to, co zrobią, ale najważniejsze to to, jak ludzie odbiorą Bobby Jasoos", dodała.

Komedia z elementami tajemnicy, czyli "Jagga Jasoos" jest wspólnym przedsięwzięciem reżysera Anuraga Basu i aktora Ranbira Kapoor, który wystąpi w roli głównej. W filmie wyreżyserowanym przez Dibakara Banerjee-"Detective Byomkesh Bakshi" zagra taka gwiazda jak Sushant Singh Rajput.

"Bobby Jasoos" zostanie wyprodukowany przez Dię Mirza, pod banner biznesmena Sahila Sangha - Born Free Rozrywka i jak Vidya mówi producenci stworzyli wspaniałą atmosferę na planie.

"Bobby Jasoos to była świetna zabawa. Zakończyliśmy film w 51 dni w Hyderabad. Dia Mirza i Sahil Sangha stworzyli świetną atmosferę, dzięki której każdy z nas czuł klimat filmu i wszyscy starali się być jak najlepsi", powiedziała Vidya.

Chwaląc nowego reżysera Samara Shaikh, Vidya powiedziała: "Samar jest nowym reżyserem, ale muszę powiedzieć, że pracowaliśmy bardzo ciężko, a nie miał z nami łatwo."



http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories/vidya-balan-2_350_020814021247.jpg




źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Apartment in Kreischa 3123 Danson Lodge Guest House