Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-03-15 11:52:36

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Shraddha Kapoor zastąpi Nargis Fakhri w remake'u 'Shaukeen'

Shraddha Kapoor zastąpi Nargis Fakhri w remake'u 'Shaukeen'



Bollywoodzka aktorka Shraddha Kapoor ma wcielić się w rolę graną przez Rati Agnihotri w nadchodzącym remake'u przeboju Basu Chatterjee, 'Shaukeen' z 1982 roku.

Przypomnijmy, że aktorka zadebiutowała z filmem 'Teen Patti', następnie zagrała w 'Luv Ka The End' i 'Aashiqui 2'. Shraddhę zobaczymy także w filmie Vishala Bhardwaj - 'Haider'.

Do remake'u, twórcy poszukują nowej aktorki, po tym jak Nargis Fakhri zrezygnowała, powołując się na kwestie terminów.

Twórcy prowadzą rozmowy z Shraddha do tej roli. Fabuła oryginalnego film obracała się wokół trzech mężczyzn, granych przez Ashok Kumar, Utpal Dutt i A.K. Hangal - którzy starają się zaimponować młodej tancerce (w tej roli Rati Agnihotri). Rolę chłopaka Rati, zagrał Mithun Chakraborty.

Teraz aktorzy Annu Kapoor, Paresh Rawal i Anupam Kher wcielą się w role trzech starszych mężczyzn, podczas gdy Akshay Kumar zagra rolę Mithun Chakraborty.

"Trwają rozmowy ze Shraddhaą, ale nic nie jest jeszcze zakończone", powiedziało źródło, bez ujawniania jakichkolwiek dalszych informacji.

Wcześniej film wyreżyserował Rumi Jaffrey, który był reżyserem także God Tussi Great Ho. Zastąpił go Abhishek Sharma znany z filmu Tere Bin Laden. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w kwietniu.

Najwyraźniej Nargis Fakhri chcą być bliżej filmu Hollywood, poprosiła producentów 'Shaukeen' by Ci zmienili harmonogram w ostatniej chwili. Jak się okazało, nie było to dla nich możliwe.

"Byłam bardzo podekscytowana Shaukeen ale miałam kolejną okazję (która jest w przygotowaniu). Staraliśmy się wypracować terminy tak, abym mogła pogodzić te dwie rzeczy naraz, jednak terminy były nie do pogodzenia. Nie mogłam też prosić zespołu by czekali na mnie, więc podjęłam bolesną decyzję. Musiałam odejść. Życzę im wszystkiego najlepszego", powiedziała Nargis.


http://www.bollywood.com/sites/default/files/shraddhakapoornice5.jpg?1394860147




źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-03-15 13:31:52

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Shraddha Kapoor zastąpi Nargis Fakhri w remake'u 'Shaukeen'

'Shaukeen' nie widziałam. Po opisie myślę, że to będzie fajny film. Mam nadzieję,że twórcy się ze Shraddhą dogadają i ona tam zagra.

Offline

#3 2014-03-15 14:43:25

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Shraddha Kapoor zastąpi Nargis Fakhri w remake'u 'Shaukeen'

Zapowiada się całkiem niezły film, z ciekawą obsadą. Ciekawe jakby tak ze Shraddhą się nie dogadali, jaką inną aktorkę brali by pod uwagę

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Sublime villa jaune Alloggio Albania Imperial Plaza Hotel & Resort Juba HĂŠbergement Cuenca