Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Kajol: 'Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo...'

#1 2014-03-13 11:58:50

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Kajol: 'Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo...'

http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/c4/5a/39/c45a3939b59cb2694ba082d28fb19f21.jpg

Kajol: 'Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo rzadko odzwierciedla kino'



Aktorka Kajol, która w środę wzięła udział w specjalnej sesji inauguracyjnej 15. edycji FICCI Frames 2014, powiedziała, że to niesprawiedliwe mówić, że ktoś jest pod wpływem oglądania kina.

Gwiazda takich filmów jak "Dushman" i "Dilwale Dulhania Le Jayenge", mówiła też o wytycznych cenzury.

"Moje dzieci siedzą przed komputerem niemal 24 godziny na dobę, mimo wszelkiej kontroli rodzicielskiej. Nie ma sposobu, aby zatrzymać przepływ informacji. Przepływ informacji jest zbyt szybki i jest ich zbyt wiele. Jeśli powiesz, że ktoś jest pod wpływem oglądania danej postaci, myślę, że to głupie. Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo rzadko odzwierciedla kino", powiedziała Kajol.

Aktorka dodała: "Film pokazuje, co się dzieje w społeczeństwie. Na przykład, jeśli bohater pali na ekranie, oznacza to, że 90 procent kraju również pali, a nie na odwrót. To głupie mówić, że ktoś jest pod wpływem oglądania tego co dzieje się na ekranie".

Sesja została zorganizowana we współpracy z LA Indie Film Council.

Kajol zasiadła wspólne z reżyserami Sudhirem Mishra, Rakeshem Kumar, dyrektorem generalnym Centralnego Zarządu Certyfikacji Filmowej, filmowcem i współprzewodniczącym FICCI Rameshem Sippy oraz Ravim Kottarakara - prezesem Filmowej Federacji Indii.

Mishra mówił o zakazie palenia i problemie zrzeczenia się odpowiedzialności przez filmowców wobec niego: "Nasz jedyny wniosek jest taki, że nie włożymy przecież w ramkę informacji o zakazie palenia i umieścimy ją przed lub po scenie, ponieważ na ten moment jesteś odbiorcą tego wszystkiego."

Kajol powiedziała, że ​​jeśli reżyser nakręcił tą konkretną scenę, zatem powinien być wyłączony z takiej odpowiedzialności "wycinasz w ten sposób twórczość reżysera".

Rakesh odpowiedzi na ich skargi mówił, że nie może komentować całej sprawy, gdyż jest ona pod okiem sądu i nie można o niej wypowiadać się publicznie.

Jednak, kiedy Kajol zapytała czy można zmienić wytyczne cenzury, Sippy powiedział: "Możemy spróbować i wnieść pewne zmiany w wytycznych".



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-03-15 10:11:08

 Kajol Devgn 38

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 88
Punkty: 235
Opis: Dnie miesiące wieki też ..<3
Aktorka: Kajol
Aktor: shahrukh Khan
Duet: Kajol shahrukh Khan

Re: Kajol: 'Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo...'

Ciekawy Wywiad Yug Taki mały i siedzi 24 godziny na kompie
ale między Innymi Wywiadzik ciekawy  


http://37.media.tumblr.com/f73e286945a679f4a25c7f67985c9585/tumblr_n3md74dFQd1t4rawbo10_500.gif

Offline

#3 2014-03-15 10:54:17

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Kajol: 'Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo...'

Czego teraz dzieci nie robią ;p przedszkolaki a już z komórkami biegają. Jak ja chodziłam do szkoły to było nie do pomyślenia.

Offline

#4 2014-03-15 14:18:56

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Kajol: 'Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo...'

"Film pokazuje, co się dzieje w społeczeństwie. Na przykład, jeśli bohater pali na ekranie, oznacza to, że 90 procent kraju również pali, a nie na odwrót. To głupie mówić, że ktoś jest pod wpływem oglądania tego co dzieje się na ekranie".

Jasne. A jak bohater zabija innych na ekranie, to tez pewnie znaczy, że po prostu większość społeczeństwa to robi, prawda?
I jak młodzi fani próbują naśladować kaskaderskie wyczyny swych ulubionych aktorów (np. skakać z wysokości  - a co chwilę są doniesienia o takich przypadkach, niestety często zakończonych tragicznie) to oczywiście to nie jest wcale 'pod wpływem tego, co widują w filmach'.
Oczywiście, że to głupie 'zwalać wszystko na filmy', ale równie głupie jest udawać, że one nie mają żadnego wpływu. Zwłaszcza w takim kraju jak Indie, gdzie aktorzy są 'bogami' i to, co robią na ekranie ma ogromny wpływ na fanów, którzy nieraz jak najbardziej próbują ich potem naśladować (w 'coolowym' paleniu też). I nie chodzi o to, żeby to wszystko cenzurować, ale żeby zdawać sobie właśnie sprawę z realiów (bo tylko wtedy można próbować je zmieniać - działaniami edukacyjnymi np)

Offline

#5 2014-03-15 14:45:50

 Kajol Devgn 38

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 88
Punkty: 235
Opis: Dnie miesiące wieki też ..<3
Aktorka: Kajol
Aktor: shahrukh Khan
Duet: Kajol shahrukh Khan

Re: Kajol: 'Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo...'

Shona napisał:

Czego teraz dzieci nie robią ;p przedszkolaki a już z komórkami biegają. Jak ja chodziłam do szkoły to było nie do pomyślenia.

No też Właśnie a jesli mogę wiedzieć ? Gdzie znajduje się Mój blog ? Mój link znaczy ?


http://37.media.tumblr.com/f73e286945a679f4a25c7f67985c9585/tumblr_n3md74dFQd1t4rawbo10_500.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Kajol: 'Kino odzwierciedla społeczeństwo, społeczeństwo...'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs. https://www.hotelstayfinder.com/ Hoteles Bytom