Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Sonam
  •  » Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

#1 2014-05-03 20:19:49

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22856

Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie 


Kangana Ranaut zareagowała na niedawne komentarze Sonam Kapoor w Koffee with Karan.

Kapoor spowodowała kontrowersję po tym jak zasugerowała, że nieatrakcyjni ludzie są uznawani za lepszych aktorów.

Sonam Kapoor powiedziała Joharowi: "jeśli nie wyglądasz dobrze, myślą, że jesteś dobrym aktorem. Tylko dlatego, że wyglądasz zwyczajnie i rozmawiasz głośno nie oznacza tego, że jesteś dobrym aktorem. "

Urażona przez jej komentarze Kangana Ranaut powiedziała:

"Sonam stwierdziła, że ludzie, którzy dobrze grają są brzydcy, tak słyszałam. Także czy zdobyłam koronę najbrzydszej osoby? Po oglądnięciu filmu pt. Queen ludzie mówili mi, że zagrałam naprawdę dobrze. Według Sonam obecnie jestem najbrzydszą aktorką w Bollywoodzie. Akceptuję to z całą moją wdzięcznością i pokorą. "


"Myślę, że Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie. Aktorzy nie są modelami. To inna metoda przekazywać ekspresje i uczucia, to nie nie ma nic wspólnego z wyglądem"
dodała.

Aktorka filmu Rewolwer Rani powiedziała, że większy nacisk powinien być położony na występ niż na wygląd, gdy są przydzielane role.

"Nie urządzamy porządnego castingu w naszym kraju. Najwyższy czas byśmy pozbyli się tej brygady mężczyzn z sześciopakami i efektownie wyglądających ludzi. Powinniśmy w filmach pokazywać rzeczywistych ludzi, ponieważ historie, które pokazujemy na ekranie są o rzeczywistych ludziach. W ten sposób kino będzie prawdziwe i szczere. Opowiadanie historii musi być uczciwe. "

"Jeżeli w naszym kinie nie jest  dziś dobrze, ludzie tacy jak Sonam powinni ponieść za to odpowiedzialność. Są ludzie, którzy nie pasują do tego modnego rodzaju przestrzeni (w kinie), ale  mają pełne prawo do bycia aktorem.
" dodała.

Co na to Sonam?

Powiedziała:

"zdałam sobie sprawę, że wiele osób mówi  o mnie wiele rzeczy w tym samym show. W każdym show ktoś coś o mnie powiedział, ale ponieważ podążam za duchem odcinka serii, nigdy na nic nie reaguję, nie wypowiadam się, nie robię z tego wielkiego problemu i oczekuję, że ludzie zrobią to samo. "



http://www.bolegaindia.com/images/gossips/sonam_kapoor_kangana_ranaut_post_1332747474.jpg


_____________________
źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#2 2014-05-03 21:51:28

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

Co do wypowiedzi Kangany zgadzam się z nią bezapelacyjnie... w wielu filmach mamy pełno tego blichtru ... tutaj blask i wymuskana twarz .. tam najnowsze trendy ciuchy... w niektórych filmach jest to konieczne, powiedzmy wymaga tego scenariusz... no ale nie w każdym... I czy każdemu nowo pojawiającemu się aktorowi konieczny jest kaloryfer? Nie sądzę..
A co do tego, że brzydcy grają lepiej ... ekhm to jest myślenie jakiejś nastolatki chyba że statystyki Sonam jej to wykazały... chyba musi troszkę uważać na swój język... cóż z tego że bierze udział w ploteczkach u Karana, jakiś poziom zachować powinna... z pewnością i tak poszło jej lepiej niż w ostatnim sezonie kiedy, mówiąc kolokwialnie "zrąbały tyłek Ranbirowi" wraz z Deepiką tyle, że Deepika już sytuację z Ranbirem wyjaśniła i wyszło jej to naprawdę na dobre.


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#3 2014-05-04 02:59:55

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

Ja też się zgadzam z wypowiedzią Kangany...

Offline

#4 2014-05-04 09:30:44

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

Oczywiście, ze wygląd nie ma tu nic do rzeczy. Kangana ma całkowitą rację. Ale powiedzmy sobie szczerze nie tylko w Bollywood zwraca się na niego uwagę... niestety. A co do wypowiedzi Sonam, to z drugiej strony, czy nie jest tak, że faktycznie coraz częściej w branży filmowej pojawiają się 'ślicznotki' promowane na aktorkę, zupełnie bez talentu aktorskiego? Widzowie też to coraz częściej dostrzegają. Ja bym poszukała głębszego sensu wypowiedzi Sonam, no ale może się mylę i szukam dla Niej usprawiedliwienia...

Offline

#5 2014-05-04 11:19:07

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

Sonam nie popisała się z tą wypowiedzią. Ja zrozumiałam to tak jakby tylko piękni mogli być aktorami, bo jeśli już pojawi się ktoś nie zgrywający top modela/modelki, to tylko z tego powodu jest uważany za dobrego aktora.
Kangana mądrze na to odpowiedziała. Może niech te wszystkie barbie i ich męskie odpowiedniki podszkolą się w aktorstwie zamiast fundować sobie kolejne zabiegi z chirurgii plastycznej. To właśnie za talent, a nie za wygląd powinni być cenieni aktorzy.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#6 2014-05-04 13:51:41

 Bollymanka

Wkręca się

Zarejestrowany: 2014-02-08
Posty: 136
Aktorka: Deepika, Kajol, Preity , Rani
Aktor: Ranbir,Shahid, SRK, Saif,John
Duet: Kajol & SRK , Deepika & Ranbir

Re: Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

Ja również zgadzam się z wypowiedzią Kangany . Sonam zawsze ma coś głupiego do powiedzenia .


Jestem w niebie !
http://cdn.makeagif.com/media/8-23-2014/ZFBuEr.gif

Offline

#7 2014-05-04 14:18:02

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

Zgadzam się z wypowiedzią Kangany.
Sonam tylko chlapie jęzorem.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#8 2014-05-04 15:21:51

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie

Powiedzmy sobie szczerze, że Bollywood bardzo i aż za bardzo stawia na urodę. Sonam wcale nie powiedziała nic głupiego i nie normalnego, ale w Indiach właśnie tak jest. Im piękniejsza aktorka czy aktor, ma większe rzesze fanów, nie zależnie od tego jak gra. Zauważyłam to zjawisko już wcześniej jak czytam komentarze na stronach indyjskich. Jak dla mnie to Sonam i Kangana wcale nie są znakomitymi aktorkami. Według mnie Kangana niepotrzebnie się oburza, to co powiedziała Sonam to stereotypowe myślenie Hindusów.


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Sonam
  •  » Kangana: Sonam naprawdę musi uporządkować swoje myślenie o aktorstwie
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki https://www.hotelstayfinder.com NEU! Ferienhaus Handeloh hotelstayfinder