Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Alia
  •  » Alia Bhatt: jestem pierwszą osobą do śmiania się z siebie

#1 2014-05-17 17:17:58

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Alia Bhatt: jestem pierwszą osobą do śmiania się z siebie

Alia Bhatt: jestem pierwszą osobą do śmiania się z siebie



Chociaż Alia Bhatt dostała wyrazy najwyższego uznania za swój występ w Highway i 2 States, w sieci krążą żarty o aktorce, które zaczęły się po tym jak dała złą odpowiedź na pytanie zadane przez Karana Johara w jego talk show.

"Są pewne żarty o mnie na twiterze i Facebook, ponieważ jestem najwyraźniej głupia. Są bardzo komiczne. "
mówi Alia.

Wszystko zaczęło się gdy Alia, Varun Dhawan i Sidharth Malhotra pojawili się w 'Koffee with Karan'. Aktorka i Varun nietrafnie odpowiedzieli na pytanie o to kim jest Prezydent Indii. Tylko Sidharth odpowiedział prawidłowo (Pranab Mukherjee), podczas, gdy Varun odpowiedział, że Manmohan Singh, a Alia - Prithviraj Chavan.


Alia powiedziała, że takie żarty jej nie niepokoją.

"Nie jestem przez nie zdenerwowana, śmieję się z nich. Jestem pierwszą osobą do śmiania się z siebie. Zawsze mówię, że raczej wolę być głupia niż udawać, że jestem inteligentna."
mówi Alia.



http://distilleryimage0.s3.amazonaws.com/299b8fe0e0f611e29ad022000a1f9a79_6.jpg


_________________
Źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#2 2014-05-18 09:51:20

 DesiGirl

Robi postęp

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 356
Punkty: +3
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh Khan/Ajay Devgan
Duet: Kajol & Shahrukh Khan

Re: Alia Bhatt: jestem pierwszą osobą do śmiania się z siebie

Poruszyła mnie jej wypowiedź, że " Lepiej być głupią niż udawać, że jestem inteligentna"... Jakiś przebłysk pojawił się w mojej głowie. Może to i prawda? Może szczerość i prawda, a przy tym autentyczność jest najważniejsza. I nie trzeba się przejmować, że czegoś nie wiesz, nie umiesz. Przyznać się do niewiedzyi próbować to naprawić.

Ostatnio edytowany przez DesiGirl (2014-05-18 09:53:22)


Zobaczę, uwierzę - powiedział człowiek / Uwierzysz, zobaczysz - powiedział Bóg

Offline

#3 2014-05-18 13:04:43

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Alia Bhatt: jestem pierwszą osobą do śmiania się z siebie

DesiGirl napisał:

Poruszyła mnie jej wypowiedź, że " Lepiej być głupią niż udawać, że jestem inteligentna"... Jakiś przebłysk pojawił się w mojej głowie. Może to i prawda? Może szczerość i prawda, a przy tym autentyczność jest najważniejsza. I nie trzeba się przejmować, że czegoś nie wiesz, nie umiesz. Przyznać się do niewiedzy i próbować to naprawić.

Tu się z Tobą zgodzę, ale żeby nie wiedzieć, Kto jest prezydentem swojego kraju? Chyba, że władza w Indiach jest tak pogmatwana, że trudno się zorientować, kto jest kim.

Offline

#4 2014-05-18 13:09:52

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Alia Bhatt: jestem pierwszą osobą do śmiania się z siebie

Ja zawsze się, śmieję, że w Niemczech wielu nie wie kto jest prezydentem Niemiec, bo akurat tu liczy się bardziej Kanclerz. Może w Indiach też tak jest skoro tylko Siddharth znał odpowiedź?

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Alia
  •  » Alia Bhatt: jestem pierwszą osobą do śmiania się z siebie
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ San Felice del Benaco Alloggio Germania