Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - John
  •  » John podekscytowany graniem Sibdas'a Bhaduri w filmie "1911"

#1 2014-06-11 19:38:14

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

John podekscytowany graniem Sibdas'a Bhaduri w filmie "1911"

https://lh5.googleusercontent.com/-Zzv3qoFB424/U3JIDck5KFI/AAAAAAAAA1c/RScZflvtxmk/s350/john.jpg

John podekscytowany graniem Sibdas'a Bhaduri w filmie "1911"



John Abraham jest podekscytowany podjęciem się roli piłkarza Sibdas'a Bhaduri w filmie Shoojit'a Sircar'a '1911'. Film i postać jest bardzo bliska jego sercu i bazuje na jego ulubionej grze - piłce nożnej.

Sibdas Bhaduri był kapitnem Mohun Bagan w historycznym finale IFA Shield w 1911, gdzie pokonali East Yorkshire Regiment (jednym słowem: Brytyjczyków) z punktami 2-1 i stali się pierwszymi Azjatami, którzy wygrali te zawody.

"Piłka nożna to moje DNA nie przez projekt lecz przez pasję. Jestem szczęśliwy robiąc film o piłce bazując na legendarnym piłkarzu. To specjalny film. To prawdziwa historia o zwycięstwie, wytrzymałości i wolności", twierdzi podekscytowany John Abraham

To drugi film Abrahama w którym wciela się w rolę piłkarza. Wcześniej, w roku 2007 zagrał piłkarza w filmie 'Dhan Dhana Dhan Goal', który znalazł się wysoko na liście Box-office.

John jest także producentem filmu '1911' i mówi, że film zdobędzie większe noty niż dwie poprzednie produkcje: 'Vicky Donor' i 'Madras Cafe'.

"Mówiłem to przed moimi dwoma filmami i powiem ponownie, że '1911' to coś, czego publiczność nigdy wcześniej nie widziała. To ma być pierwszy indyjski film internacjonalny z powodu jego specjalnego scenariusza. Mogę zagwarantować, że ten film zdobędzie wyższe oceny niż moje poprzednie filmy", powiedział John.

Zapytany, jak przygotowuje się do roli, odpowiedział: "Shoojit dba o wszystko. Nie jestem zbytnio przygotowany. Shoojit poprosił mnie, abym trzymał szczupłą sylwetkę, dobrą kondycję i wygląd piłkarza. "


Aktor ma obcenie zdjęcia do 'Rocky Handsome' w Hyderabad. Film jest produkowany przez dom produkcyjny Johna JA Entertainment we współpracy z Sunil Khaterpal's  Azure Entertainment. To remake popularnego, koreańskiego filmu 'Człowiek znikąd'.

Obecnie aktor jest zajęty zdjęciami do filmu 'Rocky Handsome' i show Sony Pix 'Cafe Rio'

W cafe Rio John będzie rozmawiać oraz analizować mecze z największymi legendami piłki. (chodzi oczywiście o mecze tegorocznych Mistrzostw Świata).

"Mam zdjęcia do Rocky Handsome w Hyderabad. Nie sądzę, że będę w stanie pojechać di Brazylii, aby załapać się na akcję. Nie mogę narzekać ponieważ jestem producentem filmu. Aczkolwiek jestem naprawdę podekscytowany będąc częścią 'Cafe Rio'. To dobre miejsce, gdzie można mnie zobaczyć rozmawiającego i analizującego mecze wraz z legendami piłki," powiedział John, który jest wielkim fanem piłki nożnej.


źródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


tekst, a także więcej Znajduje się także na tej stronie

Offline

#2 2014-06-11 20:17:09

 Summer

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2013-02-12
Posty: 2111
Aktor: Prabhas

Re: John podekscytowany graniem Sibdas'a Bhaduri w filmie "1911"

Dobrze się składa, że w życiu prywatnym też interesuje się piłka nożną, to mu ułatwi zagranie tej roli.


https://78.media.tumblr.com/bb68ec28706a6c7f2b5a8ad450910a8e/tumblr_otzqndA7kh1u7dw63o1_500.gif

Offline

#3 2014-06-12 00:29:00

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: John podekscytowany graniem Sibdas'a Bhaduri w filmie "1911"

To na pewno będzie świetny film...a John wspaniale zagra...

Ostatnio edytowany przez sianokos (2014-06-12 00:29:36)

Offline

  • Index
  •  » Newsy - John
  •  » John podekscytowany graniem Sibdas'a Bhaduri w filmie "1911"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com Noclegi Serbia