Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-06-16 19:49:40

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Marzyłem aby zagrać w Pucharze świata

https://lh3.googleusercontent.com/-xM0cQcIggrg/U5iVm9rf4bI/AAAAAAAACB0/nCV0DJFKd8c/s300/john-abraham-070812120807151948120814095717.jpg

Marzyłem aby zagrać w Pucharze świata




Gwiazda Bollywood i właściciel Indian Super League (wikipedia), John Abraham powiedział Derek'owi Abraham, że był na stadionie gdy Zidane zaatakował z główki Matterazzi'ego.

Mimo że jesteś popularnym aktorem, jesteś synonimem piłki nożnej w Indiach. Jesteś prawie jak maskotka w grze. Jak pokochałeś sport?

Jestem miłośnikiem piłki od dzieciństwa. Miałem zaledwie 10 lat gdy oglądałem Mistrzostwa Świata w 1982. Tego roku Paolo Rossi stał się gwiazdą, gdy Włochy zdobyły tytuł mistrza. Mój tata upewnił siłę, że oglądam piłkę nożną. I po prostu zakochałem się w sporcie. Później oglądałem Meksyk 1986, Włochy 1990... Śledzę Puchar Świata  praktycznie od zawsze. A w 2006 r. byłem w Berlinie, aby oglądać finał między Włochami, a Francją.
Byłem kapitanem drużyny szkolnej w szkole i koledżu i grałem w klasie A. Tak naprawdę, mój trener John Alphonso nadal twierdzi, że mogłem grać dla kraju. Ale wtedy wybrałem między edukacją, a sportem.

Czy malayamskie korzenie Twojego ojca tez przyczyniły się do Twojej miłości do piłki?

Moje malayamskie korzenie właściwie popchnęły mnie do tej miłości. Zauważ, że w Indiach są miejsca, gdzie piłka jest popularniejsza niż krykiet. Są to: Pólnocny-Wschód, Bengal, Goa i Kerala. Dzięki ojcu oglądam także Olimpiadę i każdy z czterech Wielkich Szelm (oryg.Grand Slams. Według Wikipedii są to: golf, tenis ,rugby i curling). Więc dorastałem grając i oglądając dużo sportu.

Co fascynuje cię w piłce nożnej?

Myślę, że twoja szkoła to świetne porównanie. Nie jesteś znany dlatego że jesteś bogaty czy biedny. Jesteś tylko bardziej znany, ponieważ jesteś dobry w sporcie. Brak studiów, lecz sport. Byłem dobry w dryblowaniu. Grałem na prawej lub środkowej pozycji (obrońca). Cały zespół mówił: "podaj piłkę John'owi, a on zajmie sie resztą". W szkole jesteś dzieciakiem. Jesteś w podatnym wieku. Przez piłkę byłem popularny. Dlatego zawsze interesowałem sie piłką.
Wiesz, że moim marzeniem było zagrać w Pucharze Świata? To była moja obsesja. Dorastałem wyobrażając siebie robiącego przewrotkę rozsławioną przez Pele. Mówiłem sobie, że muszę strzelić zwycięską bramkę w tym stylu. Ale oczywiście, w marzeniach, nie było kraju. Byłem tylko ja przeciwko całemu światu.

Indie wygrały Pochar Świata w krykiecie w 1983 r. Jak oparłeś się pokusie nie dołączenia do krykietu?

Grałem także w krykieta. I cieszyłem się z tego. Ale bardziej kochałem piłkę. Widzisz, piłka jest bardziej aktywnym sportem. Gracz przebiega średnio 9 km w całej grze. To niesamowite biegać tak w kółko. W szkole byłem jednym z tych uczniów, którzy byli pokryci błotem na przerwie obiadowej. Krykiet nie przypadł mi do gustu. To zawsze była piłka. A dzisiaj, realizuje swoje marzenia, przez to co robię w piłce nożnej.

Więc, co myślisz o tym Pucharze Świata? Jak myślisz, kto jest faworytem?

Brazylia, bo mają przewagę gospodarzy. Cóż, nigdy nie możesz wykluczyć Hiszpanii. Argentyna ma silny zespół. I nie chciał bym też wykluczać Niemiec. Niemcy mają młody, solidny zespół. Jeśli się nie mylę, średnia wieku to 23,8. Ponadto, jeden z moich ulubionych graczy jest Niemcem: Thomas Müller. Niemiecka pika zmieniła się na przestrzeni czasu. Ich gra jest teraz bardziej "atakująca" i atrakcyjniejsza. Czarnym koniem, według mnie jest Belgia. Myślę, że prawdopodobnie dostaną się do ćwierćfinałów. Ale myślę, że mogą nas zaskoczyć i dojdą dalej. Spójrz na zawodników: Adnan Januzaj, Romelu Lukaku, Eden Hazard, Vincent Kompany.... Belgia nie miała zespołu  w Pucharze Świata od dziesięciu lat. A zaczynają z programem młodzieżowym. Zobacz jak te dzieciaki zakwitły! Ciągle nie jest za późno dla Indii. Ciągle możemy tego dokonać!.

Wiele europejskich klubów tworzy akademie w Indiach. Myślisz, że to czas dla Indii by dostać się w objęcia tej pięknej gry?

Słuchaj, Myślę, że to krok w dobrym kierunku. Nie sądzisz? Myślę, że łatwo jest krytykować i mówić, że to drobne inicjatywy. Ale jestem podekscytowany faktem, że patrzą na Indie. Manchester United tu jest, tak jak Liverpool, Manchester City i Atletico Madrid. I jak Seep Platter, przewodniczący FIFA mówi, "Indie to uśpiony gigant". Spójrz, FIFA dała Indiom prawa do organizacji Mistrzostw Świata U-17 (biorą w nim udział chłopcy, poniżej 17 r.ż.) w 2017. To nie tak, że walczyliśmy o to. Będziemy także organizować Mistrzostwa Świata U-20 w 2019. A ja powtarzam, że Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA mogą się odbyć w Indiach. Wyobrażam sobie tych graczy, którzy przylecieli by do Indii na to wydarzenie. Będziesz mieć I-wszo ligowych mistrzów odbierających zwycięstwo UEFA Champions Leauge! To świetna okazja! Indyjska piłka jest na etapie rozwoju. Nawet te Mistrzostwa Świata pomogą nam zdobyć zainteresowanie piłką nożną.

Kto jest Twoim ulubionym graczem i dlaczego?
Oprócz tych co zwykle czyli Lionel Messi, który jest według mnie najlepszym światowym graczem i Christiano Rolando, który także nim jest, mam zamiłowanie do Neymar'a Jr. Ten dzieciak jest pod dużą presją. Ale czuję, że wniesie wiele dobrego dla Brazylii.

Jaki jest najlepszy moment Pucharu Świata?
Nie mówiłem Ci, że byłem na stadionie gdy Zinedine Zidane zaatakował z główki Marco Materazzi'ego podczas finału w 2006. Cóż, to nie jest mój ulubiony moment (śmiech).

Czy zdałeś sobie sprawę, że Zidane faktycznie go "zgłówkował"?

Wiesz co, nie pokazują powtórek fauli, ponieważ to doprowadza widzów do furii. Ja widziałem tylko leżącego Materazziego.Później widziałem Buffon'a biegnącego w kierunku sędziego liniowego i krzyczącego na niego. Chwilę później, sędzie pokazał Zidane czerwoną kartkę. Cały stadion - więcej niż 69 tys. ludzi - wygwizdywaliśmy Włochy za każdym razem jak byli przy piłce. Poziom decybeli wstrząsał ziemią.
Wracając do pytania, moim ulubionym momentem było "przestawienie jednego aktora" Diego Maradona podczas Mistrzostw Świata w 1986. Dla mnie jest on najlepszym graczem w historii.W pojedynkę zdziesiątkował przeciwników Pucharu Świata. Mecz przeciw Anglii był decydujący. Minutę po strzeleniu decydującej bramki, zrekompensował się na wieki. On był po prostu nadludzki. Dostaję gęsiej skórki mówiąc o tym.
Naprawdę chciałbym spotkać Maradonę. Wątpliwym jest czy dobrze kierował swoją marką. Pele też jest dobry. Ale miał dobry zespół, który go wspierał. Maradona miał tylko Claudio Caniggia'e (Puchar Świata w 1990). W końcu ludzie mówią o golu Caniggia, ponieważ zakończył rekord bramkarza Walter'a Zenga'i - nie przepuścił bramki przez 517 minut. Naprawdę chciałbym zobaczyć Maradonę.

Aktorstwo jest dla Ciebie naturalne.  Jakim wyzwaniem będzie występ w programie na temat Pucharu Świata FIFA?

Teraz jadę do Hyderabad by kręcić 'Rocky Handsome'. Więc będę latał z powrotem do Mumbaju raz, dwa razy w tygodniu, by być w studio z Peter'em Crouch, Robbie'm Flower, Peter'em Shilton, Mikael'em Silvestre, Ellyse Perry i oczywiście, moim dobrym przyjacielem Sunil'em Chherti. Moim celem jest rozmowa z nimi. Będę zaszczycony mogąc oglądać mecz z tymi osobistościami. Chcę zobaczyć jak analizują grę. Chce stanąć przed tablicą w studio i omawiać strategie z Robbie'm Fowler, który jest legendą Liverpoolu. Cóż. 4-4-2, 4-3-3. Nie mogę sie doczekać wspólnych relacji

Czy masz jakieś prognozy?

Na tym etapie mogę przewidywać, ale Brazylia i Argentyna to byłby wymarzony finał.

Czy jesteś też pasjonatem klubowej piłki nożnej?

Lubię styl gry Barcelony. Lubię też oglądać angielską Premier League. Kocham Liverpool. Kolejny klub, któremu kibicuje to Celtic FC. Ludzie w Indiach nie oglądają szkockiej Premier League, ale musimy wiedzieć, że sławny gracz, nazywany Mohammad Salim grał dla Celtic FC w 1936 r. Biorąc pod uwagę, że uczęszczałem do szkoły, założonej przez szkockich misjonarzy, zawsze interesowała mnie historia Celtic FC.

Który trener najbardziej cię fascynuje?

Louis van Gaal. Widzisz, wszystkie oczy były skierowane na niego zdecydował się przejąć David'a Moyes z Manchester United. Oglądałem jak niedawno Holandia przyjaźnie grała. Mecz nie wskazywał właściwie nie był przyszłościowy, ale lubię holenderski zespół. Historycznie jednak, mają oni duże ego. Więc to może działać przeciwko zespołowi. Kocham Holendrów, ponieważ bliski przyjaciel mojego taty jest Holendrem.

-Oprócz Johna, Sony SIX  ściągnął imponujących gości do swojego studia: Peter'a Crouch, Robbie'go Fowler, Peter'a Shilton, Mikael'a Silvestre, Ellyse Perry i Sunil'a Chhetri



źródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


tekst, a także więcej Znajduje się także na tej stronie

Offline

#2 2014-06-16 21:08:29

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Marzyłem aby zagrać w Pucharze świata

Na Mundialu kibicuję Niemcom (tak, choć w moim otoczeniu jest to dziwnie odbierane, bo jak Polka może kibicować Niemcom ;p), ale trzeba przyznać, że grają niesamowitą piłkę. Ten ich spokój w rozgrywaniu i defensywnie, poukładana taktyka, mają wszystko by wygrać te MŚ. Thomas Muller - mój ulubiony piłkarz, wykorzysta chyba każdą okazję, podobnie jak w Bayernie tak w reprezentacji jest siłą napędową drużyny, jest dosłownie wszędzie Widać, że John to fanatyk piłki, ale co do trenera to pozwolę się z nim nie zgodzić. Owszem Louis jest solidnym trenerem i taktykiem, ale wolę Joachima Loewa czy w klubowej piłce Brendana Rogersa, Juppa Heynckesa (z naciskiem na tego ostatniego).

Offline

#3 2014-06-16 21:59:17

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Marzyłem aby zagrać w Pucharze świata

Shona też kibicuje Niemcom, z tym, że Niemcy to moje obecne miejsce zamieszkania, więc to chyba całkiem normalne... Ja fanem piłki nie jestem, ale muszę powiedzieć że dzisiejszy mecz był cudowny. Nie mówiąc o tym, że przyszłam dopiero na na 37 min meczu, jak już 2 bramki były... Nie mam ulubionego piłkarza, ale Tomek rzeczywiście dobry jest Ulubionego trenera to już w ogóle nie mam....

Offline

#4 2014-06-17 10:04:55

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Marzyłem aby zagrać w Pucharze świata

A ja mam nadzieję, że Mundialu nie wygrają Niemcy, Portugalia i Anglia. To są 3 drużyny za którymi nie przepadam...
naina89 jest od wczoraj zakochana w Irańskim bramkarzu, a ja Ją w pełni rozumiem
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/p180x540/540867_425899090832457_1767749287_n.jpg
Alireza Haghighi to ciacho. Czekamy już na sobotę.

Ostatnio edytowany przez sianokos (2014-06-17 10:05:40)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com Hotels Antigua & Barbuda