Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » 'Martwi mnie fakt,że nikt nie stał w mojej obronie,gdy mnie krzywdził'

#1 2014-06-15 19:15:41

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

'Martwi mnie fakt,że nikt nie stał w mojej obronie,gdy mnie krzywdził'

'Martwi mnie fakt, że nikt nie stał w mojej obronie, gdy mnie krzywdził' Preity Zinta



Jak informowaliśmy wcześniej, aktorka Preity Zinta złożyła skargę na byłego chłopaka Ness Wadia o molestowanie seksualne i znęcanie się nad nią w dniu 30 maja na stadionie Wankhede.

Najnowsze informacje mówią, że policja szuka świadków oraz sprawdza nagrania z kamer CCTV.

Tymczasem aktorka wydała oficjalne oświadczenie na temat całego wydarzenia na portalu Facebook. Oto co napisała Preity w swym oświadczeniu:

"Z mego serca,
Może nie jestem jakaś super bogata czy potężna, ale prawda leży po mojej stronie, ciężko pracowałam przez całe swoje życie, starając się zdobyć szacunek innych. To co mnie martwi, to fakt, że nikt w pracy, ani wokół mnie nie stanął w mej obronie, gdy byłam w przeszłości znieważana publicznie. Tym razem nie mam wyjścia i podjęłam już pewne kroki, jako że incydent ten miał miejsce przed wieloma ludźmi.

Czasami jesteśmy tak zawstydzeni i upokorzeni, że sami się oszukujemy, że nikt nie widział tego co się stało. Każdy patrzy przed siebie, jak gdyby nigdy nic. Ludzie są zakłopotani, więc wolą odwrócić wzrok niż interweniować.

Jak na ironię to co się stało w Wankade osłabiło moją osobę przez wymyślone opowieści z wyjątkiem prawdy co tam się stało. Jestem pewna, że świadkowie będą mówić prawdę i wierzę, że policja będzie wykonywać swą pracę szybko i rzetelnie.

Żadna kobieta nie lubi być zaangażowana w kontrowersje takie jak te, które sprawiają, że jest bardziej podatna i wrażliwa na wszystko. Pracowałam ponad 15 lat w branży filmowej i nigdy nie doświadczyłam takiego zachowania i poniżenia. Wszystkim ludziom, którzy ze mną pracowali chcę za to bardzo podziękować. Pomimo wzlotów i upadków zawsze szłam z podniesioną głową.

Każdy człowiek ma własną granicę wytrzymałości, niektórzy z nas nazywają to niemądrze siłą i próbują spojrzeć w przyszłość koncentrując się na pozytywnych aspektach pracy i życia. Przez te lata nigdy nic nie mówiłam o nim mediom, ale teraz nie mam wyboru.

Pokornie zwracam się do mediów i moich fanów z prośbą skupienia się na tej kwestii i zdarzeniu, które wydarzyło się w Wankade. Nie odwracajcie się ode mnie oraz nie wymyślajcie opowieści w TV. To nie jest dla mnie łatwe, ale nie mam zamiaru nikogo skrzywdzić, po prostu chcę chronić swą osobę. Nie chcę od nikogo współczucia, ale będę wdzięczna, gdyby ludzie nie zabierali mej godności podczas mojej walki o szacunek w miejscu mej pracy.

Myślę, że po tylu latach na to zasługuję i nie proszę o nic więcej.

Dziękuję."



http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/preityzinta/preityzinta-69.jpg


_________________________
źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

PreityZinta.ubf.pl by Asha


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

#2 2014-06-16 18:57:36

 shahrukhkajol12

Bollymaniak

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2012-05-25
Posty: 1635
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan & Kajol
WWW

Re: 'Martwi mnie fakt,że nikt nie stał w mojej obronie,gdy mnie krzywdził'

Nie rozumiem jak można taj kogoś poniżyć i to na oczach tylu ludzi? Bóg wie jak ją wcześniej traktował. Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość i ten człowiek dostanie taką kare na jaką zasługuje.


https://33.media.tumblr.com/368aaaba41849b7156139e0ff3f1559e/tumblr_mzlz2a18t11sh37hno1_500.gif https://31.media.tumblr.com/76e55bb9ad38207b8c2d746929aad9f4/tumblr_mqx8p9goSm1s5gy8uo1_500.gif

Offline

#3 2014-06-16 21:14:34

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: 'Martwi mnie fakt,że nikt nie stał w mojej obronie,gdy mnie krzywdził'

Jestem ciekawa jak ta cała sprawa się zakończy, coś ostatnio niedobrze dzieje się w życiu prywatnym Preity. Oby jej się wszystko poukładało.

Offline

#4 2014-06-17 00:05:40

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Re: 'Martwi mnie fakt,że nikt nie stał w mojej obronie,gdy mnie krzywdził'

Ja tez nie mogę zrozumieć jak można tak ją upokarzać myślę że wszystko będzie u niej dobrze i że prawda zwycięży.


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

#5 2014-06-25 22:17:39

 simran-ji

Zaczyna się rozkręcać

10497282
Skąd: Jarosław/Katowice
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 926
Punkty: +5
Opis: Kal Ho Naa Ho <3
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK&Kajol

Re: 'Martwi mnie fakt,że nikt nie stał w mojej obronie,gdy mnie krzywdził'

Nie wiedziałam nic o tym zajściu... Nie wiem jak można kogokolwiek tak traktować! Przecież to jest osoba, ma uczucia.
Takie zachowanie jest wręcz obrzydliwe! Jeśli to prawda, to mam nadzieję, że ten człowiek odpowie za swoje czyny.


"...each day's a gift and not a given right"

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » 'Martwi mnie fakt,że nikt nie stał w mojej obronie,gdy mnie krzywdził'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder Saint Martin