Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-06-29 21:01:30

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Alia Bhatt: 'Dojrzałam jako aktorka'

Alia Bhatt: 'Dojrzałam jako aktorka'



Bollywoodzka aktorka Alia Bhatt, która osiągnęła ogromny sukces z dwoma poprzednimi filmami, uważa, że dojrzała jako aktorka w ciągu ostatnich trzech lat, po tym jak zadebiutowała w 'Student of The Year'.

Młoda aktorka wraz z Varunem Dhawan promuje swój nadchodzący film 'Humpty Sharma Ki Dulhania'.

"Kiedy zaczynałam pracę, miałam zaledwie 17 lat. Teraz mam 21. Jest to okres, w którym dorastałam. To było dziwne doświadczenie dla mnie, czuję, że dojrzałam bardzo szybko, a jednak czasami czuję się jeszcze jak dziecko", powiedziała aktorka na konferencji prasowej.

Gwiazda 'Highway' powiedziała, że ​​to przywilej móc pracować z takimi asami wśród reżyserów w branży. "Czułam tę zmianę w mojej osobowości i czuję, że dojrzałam też jako aktorka. Miałam szczęście, mogąc pracować z reżyserami takimi jak Karan Johar, Imtiaz Ali, Abhiskek Verman i Shashank Khaitan (z Humpty Sharma ki Dulhania). Nauczyłam się dużo od każdego z nich", powiedziała.

Varun i Alia, którzy wcześniej zagrali razem w 'Student of The Year', po raz kolejny zagrają w komedii romantycznej.

Varun, który gra tytułową rolę Humpty Sharma powiedział, że odwiedził już Hyderabad kilka razy jako dziecko, towarzysząc swojemu ojcu, Dawidowi Dhawan podczas zdjęć do kilku jego filmów.

Na pytanie, czy byłby gotów do pracy na południu, Varun odpowiedział, że jest otwarty na grę w filmach telugu.

W filmie, Alia wciela się w rolę Kavyi Pratap Singh. Oprócz tego w filmie zagrają również Sidharth Shukla i Ashutosh Rana w kluczowych rolach. "Jak do tej pory, jestem zadowolona z dokonanych wyborów. Co do nawiązywania przyjaźni, mam nadzieję, że nie mam żadnych wrogów. Mam za to kilku bardzo dobrych przyjaciół", powiedziała Alia.

Wyprodukowany przez Karana Johar, film Dharma Productions, jest reżyserskim debiutem Khaitana. Film wejdzie do kin 11 lipca.


http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/92/4f/aa/924faa4691e56e6197cfba55a37804c5.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Germany Alloggio PerĂš Allotjament Lake Charles