Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-07-06 13:39:37

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika: 'Katrina jest bardzo ładna'

Deepika: 'Katrina jest bardzo ładna'



Deepika Padukone została wybrana najseksowniejszą kobietą na świecie przez magazyn FHM, detronizując Katrinę Kaif, która zajmowała pierwsze miejsce w ciągu ostatnich trzech lat. Gdy Deepika została zapytana, jak się czuje, pokonując swoją rywalkę Katrinę, pokornie odpowiedziała: "Myślę, że Katrina jest absolutnie wspaniała, ona jest bardzo ładna i do tego bardzo utalentowana. Ona zasługuje na wszystkie nagrody i wyróżnienia, które do tej pory zdobyła. Tak jak mówiłam, nie można brać takich rzeczy bardzo poważnie. Jestem pewna, że w tym roku, jeśli to byłam Ja, w przyszłym roku będzie to ktoś inny", powiedziała Deepika Padukone.

Deepika, która w ostatnim roku wydała aż cztery hitowe filmy, pozowała uwodzicielsko dla magazynu FHM. W wywiadzie dla magazynu, mówi: "To cholernie dobry początek. Zwłaszcza, że ​​to przez ludzi i dla ludzi ... Dodatkowo, kobieta zawsze czuje się doceniona, gdy ktoś mówi jej, że jest seksowna. No cóż, ktoś musi wygrać."

Ona dodaje: "Myślę, że ludzie unikają miana seksowna/y, ponieważ mamy tendencję, aby automatycznie odnosić je do seksu. Wychodzimy z założenia, że to nawołuje do grzechu, sprowadza się do odkrywania i pokazywania ciała, zmysłowości... to są właśnie rzeczy, które przychodzą na myśl ludziom. Dla mnie seksowność to osobowość. Dla mnie ktoś, kto ma poczucie humoru, jest sexy, to ktoś, kto jest pewny siebie, ktoś, kto jest wrażliwy i czuły."

Deepika jest obecnie zajęta zdjęciami do filmu Imtiaza Ali - 'Tamasha' u boku Ranbira Kapoor.



http://media2.intoday.in/indiatoday/images/stories/collage_350-3_041513040815.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-07-06 13:44:01

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Deepika: 'Katrina jest bardzo ładna'

To miłe, że wyraziła się pochlebnie o Katrinie

Offline

#3 2014-07-06 15:14:26

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Deepika: 'Katrina jest bardzo ładna'

Podobno obie panie za sobą nie przepadają, ale co miała powiedzieć przed ludźmi... Swoje pewnie myśli.


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

#4 2014-07-06 16:20:06

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Deepika: 'Katrina jest bardzo ładna'

aishwarya_rai napisał:

Podobno obie panie za sobą nie przepadają, ale co miała powiedzieć przed ludźmi... Swoje pewnie myśli.

O tym samym pomyślałam, wypowiedziała się dość dyplomatycznie, bo co innego miała powiedzieć ?

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl