Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » 'Co Randeep Honda powiedział to było prawdą.' Alia Bhatt

#1 2014-08-04 01:30:00

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

'Co Randeep Honda powiedział to było prawdą.' Alia Bhatt

'Co Randeep Honda powiedział to było prawdą.' Alia Bhatt (lipiec 2014)
http://www.pinkvilla.com/files/imagecache/ContentPreview/alia_archita.jpg



Śpiewa,tańczy i brała udział w promocji filmu ‘Humpty Sharma Ki Dulhania’. W filmie zagrała obok Varuna Dhawan a już w zapowiedzianym filmie 'Shandaar’ obok swego idola-Shahida Kapoora. Alia ma nadziję na powtórzenie sukcesu z tego piątku (11 lipca). Oto krótki wywiad z pinkvilla.com

Od filmów '2 States' i 'Highway' które wypadły dobrze czujesz presję przed premierą twego najnowszego filmu ‘Humpty Sharma Ki Dulhania’?
Zawsze jest presja pomimo sukcesu filmu '2 States'. Mam nadzieję,że nigdy nie będę zbyt pewna siebie. To inny film i widzowie zobaczą różnicę. Fanom filmów romantycznych się spodoba. Zaobserwowałam,że już sporo czasu nie było filmu o historii dwóch serc i skupia się tylko na romansie dwojga ludzi. Pokazywano miłość,ale ze zwrotami akcji. Ale w tym filmie nie ma gwałtownych zwrotów akcji. Jest to opowieść zaledwie dwóch osób,które w sobie się zakochały i już.

Opowiedz o swojej postaci Kavya i przygotowaniach do tej roli.
Kavya jest z Ambala z Delhi. Na początku myślałam,że może by wziąć lekcje z dykcji Punjabi. Ale reżyser Shashank oznajmił mi,że nie muszę ćwiczyć Punjabi. Nie mamy zamiaru stworzyć prawdziwej Punjabi. Trenowałam z Naseer Sir (Naseeruddin Shah) i zauważyłam,że jak wygłasza swe dialogi to wychodzi mu to naturalnie. Powiedział mi,że każdy dialog,każda akcja ma jest dla aktora motywacją. Ma cel końcowy i trzeba go poczuć. To jest coś co kiedyś powiedział mi Randeep Honda podczas pracy do filmu 'Highway'. On też trenował z Naseeruddin Shah. Obserwując go i powiedział mi jak zrobić to dobrze bym rozwinęła język swego ciała,energię i naturalny talent swego charakteru.

Na temat wypowiedzi Randeep Honda oznajmił,że Alia zagrała po raz pierwszy w Highway? Czy się obraziłaś?
Nie obraziłam się,ale myślę że miał rację. 'Student of the Year' nie pokazałam swych umiejętności aktorskich,bo prawdopodobnie ustalono,że mam dobrze tańczyć i wyglądać. To było rozpoczęcie z Dharma Productions. Myślę,że film SOTY to była najlepsza decyzja w życiu. Natomiast z filmem 'Highway' zdobyłam akceptację widzów do swej roli,bo wymagała dużo gry. Dała mi szansę udowodnić moje aktorstwo oraz krytycy też to lubią. Więc myślę,że Randeep powiedział prawdę. Rola do filmu Highway' dużo ode mnie wymagała.

Varun Dhawan i ty wyglądacie razem pięknie podczas promocji. Ile z tego jest prawdziwe?
Ja i Varun jest bardzo blisko. Jest z nim mi wygodnie. Łączy nas miłość-nienawiść i nasze postacie Kavya i Humpty są w podobnym związku. Gdy są razem w jednym miejscu nikogo nie ma wokół nich. Ćwiczyliśmy razem wiele razy i zdecydowaliśmy się bawić relacją miłość-nienawiść. Więc na planie lubiliśmy zmieniać,chociaż reżyser zbytnio nie. Scena gdy Kavya zaprasza Humpty na imprezę była improwizowana. Shashank nie lubi dużo dodatków do dialogów,a ni jak w melodramacie. Więc gdy są emocjonalne sceny to chciałoby się przerwy w napięciu w żart lub lżejszą chwilę. W prawdziwym życiu też,gdy mamy problemy ale nie kończy się w przezroczystość zastanawiając się 'Moje życie jest tak pomieszane teraz!' Film posiada takie chwile i emocje.

Jesteś teraz jedną ze znanych aktorek młodego pokolenia. Czy nie czujesz czasami,że np. Parineeti Chopra czy Shradda Kapoor są zazdrosne o ciebie. Zazdrość pomiędzy aktorkami jest normą w Bollywood.
Nie,jeśli ma na myśli Parineeta i Shradda to o co mają być zazdrosne. Mają się czymś martwić? Parineeti jest fantastyczną aktorką i udowodniła,że z kolejnymi rolami jest coraz lepsza. Natomiast Shradda wydała dwa przeboje,które już zarobiły po Rs.100 crore i są przebojami. Ona jest kochana. Dlaczego oni mają mi zazdrości? Chciałabym wierzyć,że można zostać przyjaciółmi. Obejrzałam film 'Ek Villain' i zaraz po seansie zadzwoniłam do Shraddy by jej pogratulować. Z Parineeti się przyjaźnię. Ostatnio prawiłam komplementy na temat wyglądu Varuna i mnie,że razem wyglądamy wspaniale. Nie sądzę,by ktoś może udawać. My naprawdę doceniamy swą pracę nawzajem.

Teraz w tym po zarobieniu pieniędzy dla siebie i swych producentów masz plany biorąc trochę wolnego czasu?
(Śmiech)Zrobię to pod koniec roku. Pojadę do Grecji i jestm tym bardzo podekscytowana.

Jak twoi rodzice zareagowali na film ‘Humpty Sharma Ki Dulhania’ do tej pory?
Mój tata uwielbia piosenkę,którą wykonuję i jest ze mnie dumny. Jeśli chodzi o film to zdecyduje mama. Po obejrzeniu filmu oznajmi mi czy się jej podobał czy też nie. Trzyma mnie uziemioną w domu,myślę,że tak powinno być. Bo nie chcę spotkać swe pierwsze fan kluby.

____________________________________
Tłumaczyła-Asha
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

#2 2014-08-04 02:50:00

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: 'Co Randeep Honda powiedział to było prawdą.' Alia Bhatt

Bardzo fajny wywiad... i cóż zgadzam się z Randeepem, że Ala pierwszy raz zagrała w "Highway".

Offline

#3 2014-08-04 11:10:10

 ByLeela

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2014-07-08
Posty: 2026
Aktorka: Deepika/Alia/Shraddha/Kajal
Aktor: SRK/Varun/Fawad/Sidharth
Duet: SRK-Kajol/Ranbir-Deepika

Re: 'Co Randeep Honda powiedział to było prawdą.' Alia Bhatt

Przyjemnie się czytało, fajny wywiad


https://1.bp.blogspot.com/-efzsIJ7x3g4/WQnTYYByLPI/AAAAAAAAQEc/DkCjzXFyudUkn72CnMkWvNzToECrIN3zQCLcB/s1600/16.gif   https://3.bp.blogspot.com/-AESP6qGZXDQ/WQnUfxBbhCI/AAAAAAAAQEw/l2cYPhYpjT8L-deZRO0-gn4Wtfpx20CaACLcB/s1600/18.gif

Offline

#4 2014-08-04 13:45:25

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: 'Co Randeep Honda powiedział to było prawdą.' Alia Bhatt

Bardzo dobry wywiad.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#5 2014-08-04 21:56:38

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Re: 'Co Randeep Honda powiedział to było prawdą.' Alia Bhatt

Dzięki. Znalazłam go prze przypadek bo wstawiałam zdjęcia z aktorką na swe forum o niej. Bardzo ciekawie mówi w nim i oby tak dalej.


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » 'Co Randeep Honda powiedział to było prawdą.' Alia Bhatt
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com/