Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Priyanka
  •  » Mary Kom uważa,że Priyanka ​​jest odpowiednią osobą do gry jej postaci

#1 2014-08-17 13:34:46

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Mary Kom uważa,że Priyanka ​​jest odpowiednią osobą do gry jej postaci

Mary Kom uważa, że Priyanka ​​jest odpowiednią osobą do gry jej postaci



Brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, bokserka MC Mary Kom, o której powstał nadchodzący film biograficzny "Mary Kom" stwierdziła, że Priyanka Chopra jest idealnym wyborem do gry jej postaci. Premiera filmu wyprodukowanego przez Sanjaya Leela Bhansali w reżyserii Omunga Kumar jest planowana na 5 września. Chociaż trailer filmu okazał się hitem, niektórzy wyrazili wątpliwość, czy Priyanka Chopra jest odpowiednią osobą do gry Mary Kom.

Jednak producent Sanjay Leela Bhansali zdecydowanie bronił wyboru, a teraz sama Mary Kom broni tej decyzji. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała: "Nie sądzę, aby ktokolwiek mógł to zrobić tak jak Priyanka. Priyanka jest najlepszą aktorka, która mogła mnie zagrać. Aktorem może być niemal każdy, ale grając boksera potrzeba pewnego rodzaju budowy ciała. Priyanka całkowicie temu odpowiada. Jej ciało jest bardzo dobrze zbudowane, podobnie jak boksera. Myślę, że Omung i Sanjay Leela Bhansali wybrali idealnie. Naprawdę wierzyłam, że ona może to zrobić."

Na pytanie o odczucia jakie ma w związku z tym, że jest głównym podmiotem filmu, Mary Kom odpowiedziała: "Na początku nie wierzyłam, kiedy reżyser Omung Kumar przyszedł się ze mną spotkać w Manipur gdzie się zatrzymałam. To było przed tym kiedy zdobyłam brąz na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012. Kiedy Omung przyszedł do mnie byłam jedynie pięciokrotną mistrzynią świata amatorek. Byłem zaskoczona: dlaczego on chce zrobić film właśnie o mnie i pomyślałam, że żartuje albo zwariował! Boks, szczególnie w sekcji kobiet, nie jest tak dobrze znany w Indiach, nikt mnie nie rozpoznawał jako Mary Kom. Powiedziałam żeby skontaktował się z moimi menedżerami. Teraz czuję się bardzo szczęśliwa i podekscytowana, że taki film powstanie."

Maryja powiedziała również, że Priyanka Chopra jest podobna do niej w prawdziwym życiu. Powiedziała:

"Polubiłam ją, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy w Bombaju. Dzieliła swoją historię życia ze mną i ta było bardzo podobna do mojej. Powiedziała, że ​​ludzie nazywali ją chłopczycą, choć ona wcale nią nie była. Bardzo mi się to podobało! Nawet wszyscy w domu nazywają mnie chłopczycą, jako że często ubieram się jak chłopak i noszę dżinsy i koszulki oraz uwielbiałam grać z chłopcami, ale mimo wszystko, nie jestem chłopczycą. Widzę Priyankę jako bardzo prostą i miłą osobę. Lubi dużo jeść (śmiech). Boks bardzo różni się od tańca czy aktorstwa, a ona włożyła do tego wiele serca i duszy."



http://i.bollywoodmantra.com/news/2014/08/15/06tweet1.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Priyanka
  •  » Mary Kom uważa,że Priyanka ​​jest odpowiednią osobą do gry jej postaci
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kluczbork przegrywanie kaset vhs łódz Hotels Pleinfeld