Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-08-29 20:40:55

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Rani: 'Chciałabym zrobić show jak Oprah Winfrey'

Rani: 'Chciałabym zrobić show jak Oprah Winfrey'



Aktorka Rani Mukerji mówi, że chciałaby zrobić show, podobne do tego królowej talk-show Oprah Winfrey.

Na pytanie, czy chciałaby pójść w ślady jej przyjaciela i aktora Aamira Khan i zagościć w telewizji, odpowiedziała: "Mam nadzieję, że to się kiedyś stanie, jestem otwarta na wszystko; chciałabym zrobić show takie jak Oprah Winfrey, która przepytuje ludzi z różnych dziedzin życia. Wielu ludzi przychodzi potem i mówią, że zrobiła dobre show."

Aktorka, która jest zalewana komplementami za swoją rolę w filmie "Mardaani", twierdzi, że największy komplement, jaki usłyszała dotyczył scen akcji, które wyglądały na prawdziwe.

W filmie w reżyserii Pradeepa Sarkar, Rani wcieliła się w rolę oficera policji, który ma za zadanie zlikwidować handel dziećmi.

"Część scen akcji, była naprawdę trudna. Ludzie sądzą, że tylko aktorzy mogą zrobić tego typu sceny, ale komplementy, które otrzymałam właśnie za sceny akcji, to chyba największe, jakie kiedykolwiek otrzymałam. I pochodzą one z ust samych mężczyzn, to bardzo pokrzepiające", powiedziała.



http://www.pinkvilla.com/files/imagecache/NewsPreview/colg_20.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-08-29 22:42:09

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Re: Rani: 'Chciałabym zrobić show jak Oprah Winfrey'

Już czekam na jej show jak jej się powiedzie.


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
The Optimist 30A Donovaly Ponta do Sol worldhotels-in.com