Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-09-13 18:36:21

 DesiGirl

Robi postęp

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 356
Punkty: +3
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh Khan/Ajay Devgan
Duet: Kajol & Shahrukh Khan

Kajol w wywiadzie dla Filmfare - wrzesień 2014

40 lat minęło... Kajol o wieku, chirurgii plastycznej i Bollywood



https://pp.vk.me/c619530/v619530154/134ed/mlLUN5WpB38.jpg

Może i stuknęła jej czterdziestka, ale wciąż przybywa kobiet zazdroszczących jej figury. Wygląda szczuplej, niż kiedykolwiek wcześniej. Kobiece czasopisma rozpisują się o jej nowym, modowym hobby. Na twarzy ani śladu przeżytych lat. Nie dziwi więc fakt, iż świat Bollywoodu jest nadal zainteresowany współpracą z Królową filmów hindi.
Ku zadowoleniu fanów Kajol Devgn podpisała nowy kontrakt filmowy. Produkcją zajmie się jej mąż Ajay, a w rolę reżysera wcieli się debiutant - Ram Madhvani. Nowy etap w jej karierze aktorki nie naruszy równowagi życia osobistego i rodzinnego – zapewnia Kajol. Świetnie odnajduje się zarówno w roli matki i żony, jak i synowej. Wpaja dzieciom zasady i wartości, troszczy się o dom, męża, teściów. Kajol z pewnością zasługuje na miano Kobiety Roku Glamour.


-Jak spędziłaś swoje 40. urodziny?

- Moje urodziny były wspaniałe! Cholernie świetnie się bawiłam. Zjadłam uroczysty obiad z całą, swoją rodziną. Moja mama, siostra, dzieci, rodzice męża… Wszyscy tam byli. Czułam się jak na wakacjach. Po obiedzie byłam na masażu, a wieczorem spotkałam się z przyjaciółmi na kawie.

-Jakie znaczenie przypisujesz urodzinom?

Urodziny to wydarzenie mające szczególne znaczenie. Po pierwsze, rankiem wszystkim obwieszczam, że dzisiaj nikt nie ma prawa mi niczego odmówić. Taka niepisana reguła. Urodziny zaczęłam świętować na kilka dni przed. W weekend zaprosiliśmy znajomych, a poniedziałek spędziłam w towarzystwie mamy i siostry. To był fantastyczny jubileusz. Mam nadzieję, że taki będzie cały następny rok.

-Mówią, że życie po czterdziestce się zmienia. Zgadzasz się z tym stwierdzeniem?

Nie należy przykładać aż tak wielkiego znaczenia do metryki. 40. rok życia jest jak kamień milowy na drodze życia. Pozwala spojrzeć wstecz i ocenić, czy idziesz w dobrym kierunku. W wieku 40 lat człowiek powinien mieć już jakieś sukcesy i osiągnięcia na swoim koncie. Zawsze podążałam w dobrym kierunku. Czas pokaże, co będzie dalej.

-Uważasz, że wiek to tylko cyfra?


Dalsza część tekstu:


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

ŹRÓDŁO: В КОНТАКТЕ, kajolclub

Ostatnio edytowany przez DesiGirl (2014-09-13 18:42:59)


Zobaczę, uwierzę - powiedział człowiek / Uwierzysz, zobaczysz - powiedział Bóg

Offline

#2 2014-09-13 18:59:25

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Kajol w wywiadzie dla Filmfare - wrzesień 2014

"data przydatności do użycia", wystarczy sama 'data przydatności', wszyscy wiedzą o co chodzi

Bardzo fajny, ciekawy wywiad. Uwielbiam jej wywiady, jest bardzo szczera, czasami aż do bólu ;p

Offline

#3 2014-09-13 21:35:00

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Kajol w wywiadzie dla Filmfare - wrzesień 2014

jejku jakie świetne tłumaczenie czyta się jednym tchem bravo DesiGirl

Wszystkiego dobrego samej Kads :>


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#4 2014-09-13 23:14:32

 mira

Robi postęp

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 359
Aktorka: Kajol, Deepika, Priyanka
Aktor: SRK, Hrithik, Shahid
Duet: SRK/Kajol

Re: Kajol w wywiadzie dla Filmfare - wrzesień 2014

Ciekawy wywiad. Chciałabym coś wiedzieć więcej o tym nowym filmie.
Kajol ma dwoje zdanie i to mi się w niej podoba.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs przegrywanie kaset vhs w polsce Benasque Hôtels RÊpublique tchèque