Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-07 16:31:55

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika: 'Podpisałam HNY, nie znając scenariusza'

https://s-media-cache-ec0.pinimg.com/236x/88/0b/59/880b597bf772266004a6aa799741692f.jpg

Deepika: 'Podpisałam HNY, nie znając scenariusza'



Aktorka opowiada o swoim nadchodzącym filmem 'Happy New Year'.

Z 'Happy New Year' wracasz z powrotem do pracy z dream team 'Om Shanti Om' ...

Dziś, kiedy jechaliśmy drogą mijając studio Film City, oraz lądowisko dla helikopterów, powiedziałam swojemu menedżerowi, że mój pierwszy klaps do filmu miał miejsce właśnie tutaj. Wtedy też wypowiedziałam swój pierwszy dialog ‘Kutte, kamine, Bhagwan ke liye mujhe chhod de!’

Więc w pewnym sensie, życie zatoczyło koło...

Dokładnie tak. Shah Rukh Khan i Farah Khan na lądowisku przedtem tez kręcili zdjęcia, ja również, a dzisiaj wszyscy jesteśmy tutaj razem, w tym samym miejscu, po tak wielu latach. Muszę powiedzieć Farah, że jestem szczęśliwa. Ponowna praca z nimi to powrót do nostalgicznych, ale pięknych uczuć. Zawsze, gdy Shah Rukh, Farah i ja jesteśmy razem, mówimy sobie 'Yaad Hai Yeh hua tha, Yaad hai woh hua tha'. Jest tak wiele dobrych wspomnień. Farah jest jak taka dumna matka. Ciągle mówi o tym, jak było przed, a jacy jesteśmy dzisiaj.

Farah nie krzyczy na ciebie?

Farah nakrzyczała na mnie tylko jeden raz. I to był czas, kiedy również płakałam. Ale Farah rozpieszcza mnie, dlatego później czułam się nieco zagubiona. Sądziłam, że wszyscy reżyserzy będą tak uroczy i łagodni jak Farah. Niestety! Zdałam sobie sprawę, że każdy reżyser jest inny i musiałam sama dbać o siebie i być ostrożna.

Zrezygnowałaś z 'Fast and Furious 7' na rzecz 'Happy New Year'?

Tak, to prawda. Cóż, to nie zadziałało z dwóch powodów. Miałam już swoje zobowiązania co do HYN. Ponadto, większa część filmu miał być nagrywana w listopadzie w Abu Dhabi, gdy w tym samym czasie wydawany był mój film 'Ram-Leela'. I oznaczałoby to nie promowanie go. Stąd też odrzuciłam 'Fast and Furious 7'.

Biorąc pod uwagę ostatni film Farah 'Tees Maar Khan' (który nie otrzymał najlepszych recenzji), czy nie miałaś żadnych obaw przed podpisaniem HNY?

Podpisałam HNY właściwie nie znając scenariusza. Byliśmy na etapie końca pracy nad 'Chennai Express' i zespół wciąż poszukiwał dziewczyny do filmu. A ponieważ moje terminy pozostawały wolne (przesunięty film Imtiaza Ali), więc poprosili mnie, abym to Ja, była częścią tego filmu i od razu się zgodziłam. Nigdy bym nawet nie drgnęła powieką jeśli chodzi o Farah i SRK. Nigdy też dwa razy bym się nie zastanawiała.



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Shona (2014-10-07 16:32:55)

Offline

#2 2014-10-07 18:35:10

 piku

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Szwecja.
Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 10901
Aktorka: Deepika/Anushka/Alia/Katrina
Aktor: Shahrukh/Ranveer/Shahid/ArjunK
Duet: Deepika/Ranveer/Shahrukh

Re: Deepika: 'Podpisałam HNY, nie znając scenariusza'

Fajny wywiad. Trochę mi szkoda, że Deepika odrzuciła rolę w Szybcy i Wściekli.. Chciałabym ją zobaczyć w Hollywoodzkiej produkcji. Mam nadzieję, że kiedyś dostanie taką propozycję i ją przyjmie.
Ale z drugiej strony cholernie się cieszę, że zobaczę ją znowu u boku Shahrukha.


https://64.media.tumblr.com/3f4f0aade470dc9449640cb1f1c3a4ee/c353c75dd094819c-76/s500x750/0d09c1de27a5cbc4cd7bf3e77602ab78e1c04e81.gifv

Offline

#3 2014-10-07 18:50:51

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Deepika: 'Podpisałam HNY, nie znając scenariusza'

Jak to się mówi 'coś za coś'. Cieszę się na ich film HNY, ale dla samej Deepiki to pewnie byłoby ciekawe doświadczenie, zagrać w jakimś hollywoodzkim projekcie, no ale może jeszcze dostanie taką szansę

Offline

#4 2014-10-07 19:00:04

 Tanushri

Stały bywalec

Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 2596
Aktorka: Rani|Deepika|Priyanka
Aktor: ShahRukh|Akshay
Duet: SRKajol|Deepika-Ranveer

Re: Deepika: 'Podpisałam HNY, nie znając scenariusza'

Z jednej strony fajnie, że ma takie zaufanie do SRK i Farah, ale z drugiej strony nie powinna tak pochopnie podejmować decyzji, pomimo możliwości pracy z tak cenionymi ludźmi. Może się kiedyś na tym sparzyć.

Dobrze, że odrzuciła rolę w F&F, może i dałaby sobie radę, ale jest za młoda by już zagrać w hollywoodzkim filmie..

Offline

#5 2014-10-07 20:07:11

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Deepika: 'Podpisałam HNY, nie znając scenariusza'

Ja tam się cieszę, że odrzuciła rolę w "F&F7". Dzięki temu Ali Fazal dostał szansę. A ja wierze, że On sobie tam poradzi.
A, że Deepika podpisała "HNY" bez czytania scenariusza... "OSO" sukces, "CE" sukces, czyli rokowania dobre, a pieniądze trzeba zarabiać...

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Zauberhaftes Apartment in historischer Burg in...