Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-07 21:39:22

 DesiGirl

Robi postęp

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 356
Punkty: +3
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh Khan/Ajay Devgan
Duet: Kajol & Shahrukh Khan

Wywiad z Gauri Khan dla Notch, październik 2014

Gauri - może!



http://bollywood.tj/_nw/88/38028815.jpg

Żona króla Bollywoodu - Gauri Khan - opowiada o tym, jak przypadek pomógł jej odkryć pasję do projektowania wnętrz. Gauri mówi o swojej pracy, rodzinie i swojej inspiracji - Sharukh Khanie.


Projektowanie wnętrz - kariera?

" Nigdy nie traktowałam projektowania wnętrz jak karierę. Stworzyłam projekt wystroju wnętrz dla pary naszych domów i ludzie docenili moją pracę. Znajomi dzwonili i prosili, abym pomogła im zrobić remont w ich domach - i tak to się zaczęło. Nie planowałam tego pod kątem kariery. Tak wyszło".

O swojej partnerce Sussanne Roshan

" Włożyła wiele sił w to, żeby przekonać mnie do zaangażowania się w design. Stworzyła mnie jako projektantkę. Bywa tak, że ludzie dają ci możliwość zrobienia czegoś, w czym, nie zdając sobie z tego sprawy,możesz osiągnąć sukces".

O modzie

" Nigdy nie zawładnęła mną moda. Jestem gotowa pójść na całość, żeby wyglądać dobrze, ale moda nigdy mną nie zawładnęła! Lubię nosić ubrania, w których czuję swobodnie. Nie zamartwiam się tym, że nie wyglądam olśniewająco. Komfort jest dla mnie najważniejszy".

O swoim mężu i inspiracji - Sharukh Khan'ie

" Shah Rukh był moim natchnieniem. Jest bardzo skoncentrowany na swojej pracy i jest bardzo ambitny. Kiedy zaczęłam zajmować się wystrojem wnętrz, Shah Rukh był bardzo szczęśliwy i chciał, żebym się tym zajęła. On wierzy w to, że każdy powinien pracować i to pracować z pasją. On tak oddaje się swojej pracy, że jestem w pełni nim zainspirowana. W rzeczywistości, moja przygoda z projektowaniem wnętrz zaczęła się od tego, że Shah Rukh dał mi wolną rękę w zaprojektowaniu wnętrza naszych domów".


Źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Zobaczę, uwierzę - powiedział człowiek / Uwierzysz, zobaczysz - powiedział Bóg

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové Jímky Horažďovice worldhotels-in berlin-hotel.pl Hotely Obergurgl