Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-09 19:01:39

 DesiGirl

Robi postęp

Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 356
Punkty: +3
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh Khan/Ajay Devgan
Duet: Kajol & Shahrukh Khan

Sharukh Khan dla The New Indian Express (październik 2014)

Nie potrzebuję pieniędzy i sławy



http://media.newindianexpress.com/Shah-Rukh-Khan.jpg/2014/10/06/article2464686.ece/alternates/w620/Shah-Rukh-Khan.jpg



Sharukh Khan mówi Nam, że nie status gwiazdy, a miłość do kina była motywacją do dalszego pozostawania w branży filmowej na przestrzeni 20 lat. Niedawno, wraz z obsadą swojego filmu " Happy New Year " uczestniczył w pokazie mody, organizowanym przez Palam Skills. Z tej okazji Król Serc opowiedział Nam o jego przyjaźni z gwiazdami z Północnych Indii, a także podzielił się sekretem jego wspaniałej formy.

Film " Happy New Year jest filmem wyjątkowym ?

" Happy New Year " jest mieszanką tańca i kryminału. Nie sądzę, aby kiedykolwiek w przeszłości Red Chillies wyprodukował film takiego rozmiaru - mam tu na myśli cały proces produkcji, doświadczenie kinowe czy też zaawansowaną technologię.

Utrzymujesz kontakt z Vijay'em, jednym ze swych najlepszych przyjaciół z Południa?

Oczywiście. Chciałbym spotkać się z Vijay'em i poplotkować. Wszyscy oni bardzo ciepło mnie przyjmują i traktują mnie jak kogoś wyjątkowego. Poszczęściło mi się, że przyjaźnię się ze starszymi aktorami Rajini i Kamal'em, dzięki którym nabywam cenne doświadczenie. Z powodu napiętego grafiku nie mamy możliwości spotkania. Na drugi dzień zdjęć filmowych, pojadę ich odwiedzić.

Rozpocząłeś pracę z Abhishek po siedmiu latach przerwy. Jak bardzo zmienił się jako aktor?

Jest jak dziecko. Uśmiecha się, krzyczy, żartuje z innymi, ale gdy dochodzi do jego scen jest bardzo naturalny i skupiony. Nie chciałbym, aby to zabrzmiało protekcjonalnie, ale mogę dodać, że jego talent jeszcze w pełni nie został odkryty. Bardzo często ukierunkowuję go, a on słucha moich rad, ponieważ zawsze widziałem w nim dziecko.

Co sprawia, że nadal pozostajesz w branży filmowej?

Myślę, że pozostaję w branży z powodu ciągłych planów zdjęciowych. Po prostu kocham zdjęcia, tworzenie filmów, działanie. Tak po prostu. Nie potrzebuję pieniędzy, sławy. Większość chciałaby tego wszystkiego będąc gwiazdą, ale ja to wszystko już mam. Dla mnie to po prostu miłość do kina.

Czy treningi mocno odbijają się na Twoim życiu osobistym?

Wcale. Trenuję 30 minut dziennie. Niektórzy mówią, że chwalę się swoją figurą. Prawda jest taka, że dobrze się odżywiam. To ze względu na dzieci mam "szcześciopak ". Moje dzieci są bezkrytyczne i często powtarzają: " Tato, ale jesteś gruby". W pasie mam 28, a mój syn Aryan 27. Rozmiar ten utrzymuję od ponad kilkunastu lat - w wieku 25 lat nie miałem ani nadwagi, ani zbędnego tłuszczyku. Dzisiaj po tylu przebytych kontuzjach muszę trenować codziennie, w przeciwnym razie odczuwam bóle kręgosłupa i barku. 


Źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez DesiGirl (2014-10-09 19:02:09)


Zobaczę, uwierzę - powiedział człowiek / Uwierzysz, zobaczysz - powiedział Bóg

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky BohumĂ­n Szamba betonowe Środa Wielkopolska https://www.hotelstayfinder.com