Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-25 20:15:10

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

'Chciałem zrobić sensowny ale i opłacalny film: SRK o filmie 'Fan'

'Chciałem zrobić sensowny ale i opłacalny film: SRK o filmie 'Fan'



Supergwiazda Shah Rukh Khan, którego najnowsze wydanie "Happy New Year" nieźle zamieszało w kasie, mówi, że zgodził się zrobić film Maneesha Sharmy - "Fan", bo chciał zrobić film, który jest przyjemny, z głębokim przesłaniem i do tego jeszcze opłacalnym.

"Jako aktor uważałem, że zrobiwszy tak wielki film jak "Happy New Year", chciałem zrobić film, który będzie przyjemny, z głęboką historią a do tego jeszcze ekonomicznie opłacalny. Maneesh przyszedł nagle i przypomniał mi temat, o którym opowiadaliśmy sobie osiem lat temu", powiedział 48-letni aktor.

"Siedziałem z Adi (Aditya Chopra) i od razu zgodziłem się, bo byłem bardzo zadowolony", dodał.

Shah Rukh mówi również, że nie jest pewien, czy "Fan" przekroczy sumę Rs. 200 crore, ale jest szczęśliwy, ze zrobi ten film.

"Nie wiem, czy film (Fan) zarobi Rs 200 crore czy też nie, ale mam podobne odczucia jak reżyser, który chciał mnie do niego zaangażować. Pięć lat temu, miałem zrobić film, ale wszystko odwołano, zadzwoniłem więc do Ashutosha (Gowariker) i Gopal Verma Ramu, ale nikt nie miał filmu dla mnie. Czas płynął, co znacznie ograniczało mój wybór filmów z konkretnymi reżyserami - a to oni są tymi, którzy mnie wybierają", powiedział aktor.

W filmie HNY, wyprodukowanym przez Red Chillies Entertainment Pvt Ltd, zagrają także Deepika Padukone, Abhishek Bachchan, Boman Irani, Jackie Shroff, Sonu Sood i Vivaan Shah.

Aktor, który z reguły, w jednym czasie robił tylko jeden film, mówi, że tym razem będzie on kręcił zdjęcia do dwóch filmów "Fan" i "Raees".

"Zazwyczaj robię jeden film w czasie, kiedy wszyscy pracują. Ale teraz robię dwa filmy. Chciałbym poczekać około dwóch miesięcy po "Happy New Year", ale mamy już gotowy 20 dniowy harmonogram dla "Fan". Następnie będziemy pracować 60-70 dni nad "Raees", jeśli pójdzie wszystko zgodnie z planem", powiedział.



http://www.janubaba.com/wallpapers/Bollywood/2014/3/16/tn1_tumblr_n2i2fyf8d41qmz4s4o1_1280_euzed_janubaba(com).jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in Noclegi DĂźsseldorf