Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-27 10:09:17

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Shraddha chce pracować z tatą!

Shraddha chce pracować z tatą!



Pamiętacie postać Crime Master Gogo z kultowego filmu Rajkumara Santoshi - Andaz Apna Apna (1994)? Nieudolny przestępca, grany przez Shakti Kapoor, stał się już legendarnym elementem komedii z Aamirem Khan i Salmanem Khan.

Teraz córka Kapoora, Shraddha Kapoor, chce przywrócić pamięć o tej postaci. "Bardzo chciałabym zagrać córkę Crime Master Gogo", mówi żartobliwie Shraddha.

"Byłoby wspaniale zagrać z nim w filmie, który można by zatytułować, coś w rodzaju 'Gogo Aur Gogi'. Mam nadzieję, że ktoś wpadnie na ciekawy scenariusz. To byłoby naprawdę zabawne", dodaje 25-latka, który przyznaje, że jest wielką fanką kultowej postaci.

Pytając ją, czy wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją na ekranie razem z ojcem, aktorka odpowiedziała: "Nikt jeszcze nie przyszedł do nas z ofertą. Ale mam nadzieję, że to się kiedyś stanie, bo chcę pracować z moim tatą. On jest fantastycznym aktorem", powiedziała Shraddha.



http://media-cache-cd0.pinimg.com/236x/1d/86/79/1d86791d3216b61597bd9c7007559514.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-10-27 13:53:56

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Shraddha chce pracować z tatą!

Życzę Jej spełnienia marzenia o pracy z tatą. Na pewno prędzej czy później to marzenie się ziści...

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki www.berlin-hotel.pl Alojamento Frankenau