Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Priyanka
  •  » Priyanka: 'Kiedy byłam dzieckiem, mówiono, że jestem podobna do Kajol'

#1 2014-12-12 20:13:22

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka: 'Kiedy byłam dzieckiem, mówiono, że jestem podobna do Kajol'

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/c1/56/46/c15646ff706907e3c53e038196de957f.jpg

Priyanka: 'Kiedy byłam dzieckiem, mówiono, że jestem podobna do Kajol'



Priyanka Chopra mówi, że epicka już miłosna saga "Dilwale Dulhania Le Jayenge" z Shah Rukh Khanem i Kajol to jeden z jej ulubionych filmów. Film, który na nowo nadał znaczenie romansu w Bollywood, w piątek  przekroczył 1000-czny tydzień. Mówiąc o DDLJ, Priyanka wspomniała, że kiedy była dzieckiem, ludzie mówili jej, że wyglądem przypomina Kajol.

"DDLJ jest jednym z moich ulubionych filmów, a gdy byłam dzieckiem, mówiono mi, że jestem podobna do Kajol. Dla mnie to było coś", powiedziała Priyanka.

Aktorka ostatnio widziana była na srebrnym ekranie w filmie biograficznym o bokserce MC Mary Kom. Jak sama powiedziała, był to dla niej bardzo wyjątkowy film w tym roku, jednocześnie dodając: "Jestem bardzo podekscytowana nadchodzącym rokiem i sowimi kolejnymi wydaniami."

Mówiąc o nadchodzącym sezonie nagród, powiedziała: "Założę swoją najlepszą sukienkę z okazji rozdania nagród, jeśli nie wygram, będę mieć raczej złamane serce!"

Priyanka wspominając również o niedawnym przypadku gwałtu w Delhi powiedziała, że prawo powinno być stanowione w lepszy sposób.

"Nie mamy prawa, które miałoby na celu ochronę kobiet, po prostu trzeba je wdrożyć lepiej. Musimy nauczyć naszych synów, naszych mężczyzn, szanować kobiety",powiedziała.




źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Priyanka
  •  » Priyanka: 'Kiedy byłam dzieckiem, mówiono, że jestem podobna do Kajol'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Sublime villa jaune Alloggio Germania ehotelsreviews Noclegi Sonthofen berlin-hotel