Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-01-24 13:26:19

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Kareena Kapoor gotowa wkrótce zostać matką

Kareena Kapoor gotowa wkrótce zostać matkąKareena Kapoor jest mężatką od dwóch lat, a teraz chce założyć własną rodzinę. Przez te wszystkie lata, Kareena mówiła, że dzieci nie są dla niej w tej chwili priorytetem i chce się skupić głównie na swojej karierze. Wydaje się jednak, że teraz aktorka zmieniła nieco swoje myślenie, wkrótce chce zostać matką i podróżować po świecie ze swoimi, własnymi dziećmi. Saif wie już co to znaczy ojcostwo. Ma syna, Ibrahima i córkę, Sarę, z poprzedniego małżeństwa, z aktorką Amritą Singh, a teraz także Kareena chce doświadczyć szczęścia związanego z macierzyństwem.

Mówiąc o dzieciach i Saifie, Kareena powiedziała: "Mam szczęście, że doświadczyłam zarówno sukcesu zawodowego jak i satysfakcjonującego życia prywatnego. Więc mam nadzieję, że wkrótce będę mieć własną rodzinę. Saif i Ja nadal chcemy pozostać w Indiach. Ale chcemy też zwiedzić świat z naszymi dziećmi. A kiedy skończę 70 lat, powinnam siedzieć w dużej jadalni ze swoją rodziną, i po prostu się śmiać, jeść i pić."

W wywiadzie dla magazynu Femina, Kareena powiedziała, że chce się zestarzeć z wdziękiem: "Myślę, że jestem największą zwolenniczką starzenia się z wdziękiem. Uwielbiam te linie twarzy, które właściwie opisują co robiłaś, jak żyłaś. Siwe włosy sprawiają, że wygląda się bardzo elegancko. Cieszę się na naturalne starzenie. Botoks nie jest po prostu dla mnie."http://oi60.tinypic.com/23lfmf7.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2015-01-25 22:47:06

 Tanushri

Stały bywalec

Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 2552
Aktorka: Rani|Deeps|Priyanka|Alia|Sona
Aktor: Shahrukh|Ranveer|Varun
Duet: SRKajol|Deeps+Ranbir

Re: Kareena Kapoor gotowa wkrótce zostać matką

Kareena jest bardzo mądrą kobietą, widać, że wyraźnie widzi swoją przyszłość. Oby jej marzenia o własnej rodzinie się jak najszybciej spełniły.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.e-ssence.pl http://budowainfo.pl http://www.domki.darmowefora.pl https://biznesblog.biz.pl