Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-09-11 18:18:18

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Mozhi (2007)

Mozhi (2007) http://mimg.sulekha.com/tamil/mozhi/mozhi_m.jpg


To tamilski filn wyprodukowany przez Prakash Raja a wyreżyserowany przez Radha Mohan.
Główny temat filmu jest zbliżony do hollywoodzkiej produkcji Children of a Lesser God. Film kręcono w Indiach i na Mauritiusie. To ostatni film z udziałem Jyothiki, która skończyła z graniem po ślubie. Film bardzo dobrze radził sobie box-office.


Premiera filmu - 23 luty 2007
Muzyka - Vidyasagar


Obsada

* Prithviraj Sukumaran - Karthik
* Jothika - Archana
* Prakash Raj - Viji
* Swarnamalya - Sheela
* Brahmanandam - Ananthakrishnan
* Preethi - Neelima Rani


Fabuła

Karthik (Prithviraj) i Viji (Prakash Raj) są bliskimi przyjaciółmi, którzy grają na keyboardach w zespole kompozytora  Vidyasagara. Są świetni w swoim fachu. Wspólnie wynajmują mieszkanie, ale niestety od samego poczatku nie przypadają do gustu sąsiadowi, który jest równocześnie ich administratorem -Ananthakrishnan (Brahmanandam). 
Pewnego dnia Karthik spotyka na osiedlu dziewczynę (Jyothika) i próbuje do niej zagadać. Dziewczyna jednak zbywa go, nic się do niego nie odzywając. W końcu Karthik dowiaduje się, że tajemnicza nieznajoma to Archana, głuchoniema, która mieszka na tym samym osiedlu. Karthik zakochuje się w niej i próbuje zdobyć jej miłość, w czym próbuje mu pomóc przyjaciel a z czasem i najlepsza przyjaciółka Archany - Sheila (Swarnamalya). Zdobyć uczucie Archany nie jest jednak tak prosto. Przyjaźń to jedno, ale miłość to zupełnie coś innego...


Trailer




Piosenki


Kaatrin Mozhi



En Jannallil



Mouname Unnidam



Kannaal Pesum Penne



Pesa Madanthaye



Sevvanam Selaikatti



__________________________________________________________________


Moja ocena i wrażenia

Film oglądałam jakiś czas temu, tak wiec wrażenia niestety nie na świeżo, a wiadomo ze takie są najlepsze. Film oceniam na 5, bo czegoś mi zabrakło żeby dać najwyższą notę. Zakończenie mogłoby by być lepsze i to zdecydowanie, bo takie było bez wyrazu i przewidywalne. Z przyjemnością jednak patrzyłam na głównych bohaterów. Fajny duet Prakash - Prithviraj. Jyothika była bardzo przekonująca w roli głuchoniemej dziewczyny. Byłam pod wrażeniem jak świetnie weszła w tą rolę. Zabawna scena ręcznikowa z Prakashem i Brahmanandanem. Ogólnie polecam bo warto zobaczyć i ach jak ja się stęskniła za Jyothika, szkoda ze już nie gra Mam nadzieję, że w końcu jednak zatęskni za dużym ekranem.

źródło: wikipedia ang by milkaja

Offline

#2 2014-06-10 23:12:18

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Mozhi (2007)

Ode mnie 6 z małym minusem. Minus za zakończenie, takie przewidywalne i bez polotu. Poza tym film rewelacyjny. Prakash i Prithviraj tworzyli tu udany duet. Jyothika zagrała świetnie. Ładna muzyka.

Offline

#3 2015-06-29 13:36:35

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Re: Mozhi (2007)

Bardzo fajny film, zakończenie rzeczywiście przewidywalne, ale jak w wielu filmach. Bardzo dobra gra aktorska. Oceniam go na 5.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce Lodging Kosovo