Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Kareena
  •  » Czy Kareena jest urażona z powodu ostatnich komentarzy Ranveera o niej

#1 2015-07-11 21:03:08

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13852
WWW

Czy Kareena jest urażona z powodu ostatnich komentarzy Ranveera o niej

Czy Kareena jest urażona z powodu ostatnich komentarzy Ranveera o niej?Szczere wyznania Ranveera Singha są tak szczere, że czasami nie są dobrze przyjęte przez niektóre osoby. Kilka dni temu, w jednym z wywiadów dla magazynu, Ranveer powiedział, że chciałby, aby Kareena zrobiła więcej znaczących ról.

Teraz to nie zostało dobrze przyjęte przez Bebo i wydawała się raczej zmartwiona tym. Nasze źródła potwierdzają, że aktorka myśli, że on (Ranveer) ma kłopoty z nią w związku z tym , że przepuściła film Sanjaya Leela Bhansali, który był zaoferowany jej. Mowa o filmie Sanjaya Leela Bhansali „Ram Leela”, który później stał się super-hitem.

I to nie jest wszystko, kiedyś zagorzały fan aktorki, Ranveer wyrósł ze społeczności fanów i powiedział rok temu, że on nie czuje pośpiechu ani radosnego podniecenia do pracy z Kareeną nigdy więcej.

Na początku swojej kariery, Ranveer był szalonym, twardym fanem profesji Kareeny Kapoor. Mówi, że nadal podziwia jej pracę, ale chciałby, zobaczyć jej więcej filmów z wyrazistymi rolami.

Wygląda na to, że Kareena nie jest zbyt zadowolona z powodu Ranveera!


https://filmifiles.files.wordpress.com/2012/05/ranveer-singh-with-kareena-kapoor.jpg
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


https://1.bp.blogspot.com/-H4o-0PeBQYo/XiRSSfHG_hI/AAAAAAAAV0M/NzJxHDjPYRQh2zHISPZVJTcUlNgHQQehQCLcBGAsYHQ/s1600/20.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-2oIrHxLX3VU/XiRSOmFIK4I/AAAAAAAAVzs/aPXAFKVCWRI5m4qfr5hpShF8nbxEM7OiQCLcBGAsYHQ/s1600/13.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-nyrq9M2XG-s/XiRSNptQbVI/AAAAAAAAVzk/7g6P5v1yqhYnG_-VcEaT5iq74ubAd5aiwCLcBGAsYHQ/s1600/1.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy - Kareena
  •  » Czy Kareena jest urażona z powodu ostatnich komentarzy Ranveera o niej
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl