Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy Saif
  •  » Saif Ali Khan i Vipul Shah będą ze sobą współpracować?

#1 2015-08-09 20:50:40

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Saif Ali Khan i Vipul Shah będą ze sobą współpracować?

Saif Ali Khan i Vipul Shah będą ze sobą współpracować?



Saif Ali Khan jest w szczęśliwym miejscu, jeśli chodzi o przestrzeń zawodową. Ma przed sobą interesujące filmy, jeden z nich to film w reżyserii Vishala Bhardwaj a drugi w reżyserii Sujoya Ghosh.

Co ciekawe, może wkrótce podpisać film Vipula Shah, czego jest zwolennikiem. Zapytany o możliwą współpracę z Vipulem, Saif odpowiedział: "On (Vipul) ma niesamowity scenariusz, który bardzo mi się podoba i jestem chętny, aby zrobić ten film. Ale całość wciąż jest jeszcze dopracowywana".

Saif dodaje, że jest zbyt wcześnie, aby mówić coś o projekcie w tym momencie, i powstrzymał się od ujawnienia dalszych szczegółów. Doniesienia sugerują, że on zrobi film Sujoya, z gwiazdą Aishwaryą Rai, ale Saif mówi: "Chciałbym zrobić film z Sujoyem, ale mamy sporo pomysłów. Nic nie jest jeszcze sfinalizowane. Mam kilka projektów w przygotowaniu. Trwają rozmowy z Vipulem. Czeka też praca z domem produkcyjnym Ekty Kapoor, wraz z innym, który jest również przedmiotem dyskusji. Obecnie jedynym projektem, który mam podpisany i który jednocześnie blokuje moje terminy jest film Sajid Nadiadwala i Vishal Bhardwaj"



http://dd508hmafkqws.cloudfront.net/sites/default/files/styles/article_node_view/public/vipul%20said.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy Saif
  •  » Saif Ali Khan i Vipul Shah będą ze sobą współpracować?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki