Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Amrita
  •  » Amrita Rao: 'Chcę pracować w filmach, które pozostają niezapomniane'

#1 2015-08-30 18:41:23

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Amrita Rao: 'Chcę pracować w filmach, które pozostają niezapomniane'

Amrita Rao: 'Chcę pracować w filmach, które pozostają niezapomniane'



Aktorka Amrita Rao, która ostatnio nie była widziana w filmach, chce pracować w takich filmach, które pozostają w pamięci widzów.

"Moje poprzednie filmy to 'Jolly LLB' i 'Satyagraha'. Jestem nieco wybiórcza, ale zawsze miałam w głowie, że cokolwiek będę robić, chcę aby moje filmy były niezapomniane", powiedziała Amrita, który była obecna na specjalnym pokazie filmu "Baanke Ki Crazy Baraat".

"Widziałam film i zdecydowanie dali czadu. Vijay Raaz i Sanjay Mishra wykonali niesamowitą pracę w filmie", mówiła o filmie komediowym Amrita.

Na pytanie, jakiego męża by chciała, odpowiedziała: "Ja naprawdę nie wiem. Nie sądzę, żeby było tego aż tak wiele. Chciałabym kogoś, dla kogo natychmiast zabije serce, to osoba, która zrobi dla Ciebie wszystko. Nie sądzę, że powinien to być określony typ faceta. Jeśli kogoś kochasz, nie ma na to recepty, to po prostu się dzieje."

Wcześniej była związana z Shahidem Kapoor po współpracy z nim w "Ishq Vishk" i "Vivah", które były bardzo lubiane przez publiczność.

Amrita pokazała swoją wszechstronność w ciągu roku z małymi występami w poważnych filmach, ale jej 'lekkie' role w takich filmach jak: "Masti" czy "Jestem przy tobie" są bardziej popularne. Ale jak sama powiedziała, komedia to nie jest dla niej bułka z masłem.

"Pracowałam już w wielu filmach komediowych, w tym "Welcome to Sajjanpur". Oczywiście świetnie napisane dialogi w twoim stylu, muszą zadziałać na publiczność, tak żeby się śmiała, jest to jednak bardzo trudne zadanie."

Aktorka powiedziała, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w filmie, a producenci wkrótce zamierzają wydać oświadczenie.



http://images.indianexpress.com/2014/12/amrita-rao1.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Amrita
  •  » Amrita Rao: 'Chcę pracować w filmach, które pozostają niezapomniane'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Blue Bay