Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-09-18 15:56:55

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Konkona: 'Nie miałam ambicji, aby pracować na zachodzie'

Konkona: 'Nie miałam ambicji, aby pracować na zachodzie'



Jej aktorstwo w filmach o bezkompromisowej historii jest chwalone na zagranicznych festiwalach filmowych - "Talvar" jest tego najnowszym przykładem - ale Konkona Sen Sharma uchyla się od srebrnego ekranu Hollywood. Uznana aktorka mówi, że nie jest przeciwna idei bycia częścią międzynarodowych projektów, ale to nigdy nie było jej priorytetem.

"Nie zrobiłam tego (mowa tu o pracy w filmach za granicą) do tej pory, a pracuję od ponad 13-14 lat. Nie mam żadnych takich planów. Po pierwsze, nie mam jakichś silnych ambicji, aby pracować w projektach zagranicznych, a po drugie, co się ma stać, to się stanie". powiedziała Konkona.

Aktorka jest zadowolona z porywającego przyjęcia filmu w reżyserii Meghna Gulzar - "Talvar" na 40. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto (TIFF) i Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Busan.

Thriller, którego premiera odbędzie się w dniu 2 października, opiera się na morderstwie Aarushi Talwar.

"Jestem bardzo szczęśliwa, słysząc wyrazy uznania", powiedziała Konkona, która gra matkę zamordowanej postaci w filmie.

W filmie występują także Irrfan Khan i Tabu, film ukazuje sprawę morderstwa z 2008 roku 14-letniej Aarushi Talwar i Hemraj Banjade, który służył jej rodzinie.

Konkona uważa, że jest miejsce na pewne niejasności w sprawie zabójstwa Aarushi Talwar, i to właśnie one sprawiają, że film jest ciekawy i przykuje uwagę publiczności.

"To nie jest zamknięta sprawa. W odniesieniu do tego konkretnego przypadku, jest sporo tajemnic i intryg, stąd tez pojawia się tak duże zainteresowanie wokół tego, powstają książki i filmy na podstawie tego morderstwa. Tam jest wiele brakujących elementów."

"Tu jest miejsce na dwuznaczność i to jest to, co sprawia, że film staje się ciekawy, jest to thriller śledczy", powiedziała córka reżyserki Aparny Sen.

W 2008 roku to morderstwo budziło wiele kontrowersji w społeczeństwie. Nawet rodzice Aarushi - Rajesh Talwar i Nupur Talwar byli obwiniani za zabicie swojej własnej córki.

Konkona, która była ostatnio widziana w “Gour Hari Dastaan: The Freedom File”, twierdzi, że jej postać ma więcej do pokazania niż tylko to, co widać na pierwszy rzut oka. A to, jest to, dlaczego zdecydowała się powiedzieć "tak" dla projektu.

"To nie jest płytka postać. Istnieje pewna dwuznaczność co do nie, ma wiele odcieni. Bo to nie jest zamknięta sprawa i w taki też sposób przedstawiliśmy to, publiczność oglądając postać ma wątpliwości - czy jest tak samo winna, nie jest winna, jest wspólnikiem czy też nie ... Czułam, że to wszystko będzie wyzwaniem grając tę rolę", powiedziała aktorka.

Sprawa zabójstwa wciąż pojawia się na nagłówkach gazet, mówiących, że dochodzenie jest nadal w toku, ale także sama Konkona mówi, że "film nie jest rozwiązaniem sprawy".

"Dopuszcza się trzy różne scenariusze, które pojawiły się podczas dochodzenia i tak też sprawa jest przedstawiona w filmie, to widzowie muszą zdecydować, która z nich jest najbardziej możliwa", powiedziała.

Sama będąc matką, rola matki zamordowanej córki była emocjonalnie wyczerpująca?

Odpowiadając na to pytanie, Konkona powiedziała: "Nie powiedziałbym, że dlatego, że jestem matką, to było emocjonalnie wyczerpujące ... bo nie zawsze identyfikuję się z naszymi bohaterami w życiu realnym, życie nie odzwierciedla tego, co gramy na ekranie". Konkona dodała, że próbowała wczuć się w swojej postaci, oceniając jej "punkt widzenia".

Aktorka, która jest również znany ze swojej pracy w filmach bengalskich, ma czteroletniego syna Haroona. Niedawno ogłosiła separację z mężem i aktorem Ranvir Shorey.



http://images.indianexpress.com/2015/09/konkonasensharma759.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2015-09-18 19:01:02

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Konkona: 'Nie miałam ambicji, aby pracować na zachodzie'

Shona napisał:

córka reżysera Aparna Sen.
]

reżyserki Aparny


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Imperial Plaza Hotel & Resort Juba hotels-world.pl