Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-10-24 23:21:32

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka Chopra zagra w filmie biograficznym o Kalpana Saroj?

Priyanka Chopra zagra w filmie biograficznym o Kalpana Saroj?



Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Priyanka Chopra może wkrótce być postrzegana w roli wybitnej przedsiębiorczyni Kalpany Saroj w filmie biograficznym inspirowanym historią życia, jak z niczego dojść do bogactwa i sławy.

Potwierdzając pogłoski, głos zabrała sama Kalpana, która powiedziała: "Tak, to prawda. Ludzie z Hollywood podchodzili do mnie i wyrazili zainteresowanie podjęciem biografii o moim życiu. W przyszłym tygodniu mamy się spotkać i wtedy otrzymamy jasny obraz. Powiedziano mi, że Priyanka Chopra mogłaby mnie zagrać na ekranie. Oprócz tego istnieje również zainteresowanie wyrażane od samych amerykańskich producentów z Lionsgate (amerykańsko-kanadyjskiej firmy zajmującej się produkcją filmów). Oni też są zainteresowani podjęciem biografii o moim życiu."

Kalpana wyszła za mąż w młodym wieku, miała zaledwie 12 lat, a jej mąż był od niej dwa razy starszy. Po cierpieniach związanych z fizycznym znęcaniem się nad nią przez teściów, została uratowana z ich rąk, przez swojego ojca i wróciła do swojej wioski. Niestety odrzucona przez mieszkańców, próbowała popełnić samobójstwo. Dzielna kobieta, później przeniosła się do Mumbaju. W wieku 16 lat rozpoczęła pracę w fabryce, gdzie na początku zajmowała się szyciem ubrań. Później rozpoczęła biznes krawiecki, po tym jak otrzymała pożyczkę od rządu - w ten sposób zaczęła się jej działalność i kolejne przedsięwzięcia. Dziś jest multi milionerką, której majątek liczy $112 mln. Kalpana została uhonorowana w 2013 r Padma Shri.



http://images.indianexpress.com/2015/10/priyanka-kalpana-759.jpg?w=600



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl