Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Bezpieczeństwo jest dla mnie nudne

#1 2016-02-07 21:47:40

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

Bezpieczeństwo jest dla mnie nudne

Bezpieczeństwo jest dla mnie nudneW przemyśle, gdzie łatwo postępować zgodnie z wzorem, John przełamuje normy. Czy to w swoich aktorskich projektach, czy produkcjach, bollywoodzki talent mówi, że uważa za nudne przebywanie w bezpiecznej strefie.

Były supermodel, John, zadebiutował w filmie "Jism" w 2003 r., gdy erotyczny thriller nie był tak popularnym gatunkiem jak dzisiaj. To był przełam. W 2012 r., gdy powrócił jako producent "Vicky Donor", został doskonałym przykładem artysty z mocnym przekazem na tematy tabu takie jak dawcy nasienia.

W wywiadzie z IANS opowiedziało swoim wyborze i filmowym guście.

"gdy gram bezpiecznie, zawodzę, a gdy ludzie pytają mnie dlaczego mówię, że standardy są nudne! Chcę eksperymentować. "Jism" był inny, a moja produkcja "Vicky Donor", także była zupełnie inna. Chcę zawsze eksperymentować z moimi filmami... Nawet jeśli nie będą one funkcjonować w krótkim czasie, będą działać na dłuższą metę", powiedział 43-latek, który  miał potężne osiągnięcia w filmach jak "Water", "No Smoking", "Aashayein" czy "Madras Cafe" i innych.


"Muszę grać niebezpiecznie. John pracuje gdy eksperymentuje, pracuje gdy jest oryginalny. Nie mogę grać bezpiecznie, bezpieczeństwo jest dla mnie tak nudne, że widać to po mnie. Bezpieczeństwo jest dla mnie monotonne", przyznaje aktor, którego żyłka do interesów wynika z faktu, że studiował na MBA. Aktor lubi zachowywać równowagę pomiędzy filmami komercyjnymi, a takimi o dobrej treści.

"Chcę być najpierw aktorem, a potem producentem. Gdy życie aktorskie zejdzie na dalszy plan, producent odzyska siły. Jako aktor chcę robić filmy komercyjne takie jak "Welcome Back" czy "Housefull 2", ale czy chcę robić je pod moim imieniem, JA Entertainment? Nie, chcę robić "Madras Cafe" i "Rocky Handsome". Chcę robić filmy z materiału, w który naprawdę wierzę jako producent. Jestem tak napędzany treścią, że ludzie mają mnie już dość. Koncentruje się tylko nad treścią. Gdy inni tworzą filmy, ja tworzę bank treści", dodaje.


Jego następna produkcja, "Rocky Handsome", w której gra z Shruthi Haasan,zawiera masę akcji - prawdopodobnie o wiele więcej niż w poprzednich produkcjach John'a. Nie przeszkadza mu bycie zaszufladkowanym w tym gatunku. "Gdzieś w tej całej treści widzę i odkrywam, że jest w tym podstawowy wątek, który trzyma wszystko do kupy, i to jest: trochę akcji. Nie mam z tym problemu i nie patrzę na to jak na zaszufladkowanie. Wyglądam jak bohater akcji. Podpisałem kontrakty na trzy następne filmy akcji... Jeśli chciałbym być naprawdę bezpieczny powinienem tańczyć", zażartował aktor znany ze swojego dobrze zbudowanego ciała.


Ponadto, maniak fitness mówi także, że cieszy go brawura. Tak naprawdę, powiedział że unikatową cechą Nishikant'a Kamat, reżysera "Rocky Handsome" jest "akcja, która wspiera emocje i emocje wspierające przez akcje, dzięki "Rocky Handsome", poczułem, że każda akcja jest bezwartościowa bez prawa i wymaganych emocji."

https://lh3.googleusercontent.com/-IRh4_CE_4as/UhEuybLnr5I/AAAAAAAAAQU/NXLMRnQITKk/s640-Ic42/550514_547190448629411_2143722921_n.jpgŹródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Bezpieczeństwo jest dla mnie nudne
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tanie zestawy prezentowe creampie ray ban shades fake erectile dysfunction money shot